Wpis z mikrobloga

Czas trochę się #!$%@?ć na ludzi, bo mam dziś zły humor i trzeba się rozluźnić.
Potężna Rosja która od 9 miesięcy nie może sobie poradzić z Ukrainą i dostaje tam sromotny #!$%@? tracąc regularnie zajęty teren od wakacji już zaraz już za chwilę napadnie na Polskę w NATO, bo ta nie ma biednej #!$%@? piechoty jak to u nas nazywa się mogików w postaci mas szkolonych przez potężne 30 dni i strzelających mniej niż typowy wypad na strzelnice za dwie stówy xD
Dlaczego nie napadła nas wcześniej w takim razie? Przecież była w szczycie mocy, a u nas nie ma potężnej 300 000 armii złożonej z mięsa armatniego(nie wiem, choć się domyślam) Więc jakim #!$%@? ktoś sobie wyobraża sobie nagle Rosjan wjeżdząjących sobie na luzie do Polski i mordujących wszystkich i wszystko czym tak regularnie straszą na Wypoku czy TT? Serio #!$%@?, Rosja to jest #!$%@? kot schrödingera. Jednocześnie dostaje niemiłosierny #!$%@? od ledwo dyszącej Ukrainy pozbawionej największej potęgi NATO czyli kompleksu uderzeniowo-rozpoznawczego mogącego orać na setki kilometrów w głąb, ale jednocześnie są taką super potęgą, że rzucą się na Polskę przeorają nas(chyba, że będziemy mieć setki tysięcy mięsa armatniego czy coś, tak przecież wszyscy geniusze mówią), NATO nawet nie kiwnie palcem i niczego nie zrobi.
Koniec #gownowpis
#wojsko #militaria #wojna
Pobierz Dodwizo - Czas trochę się #!$%@?ć na ludzi, bo mam dziś zły humor i trzeba się rozluź...
źródło: comment_1670578167ffokrFXv7N09fHP6sOySOA.jpg
  • 4
@Dodwizo: wychodzac z tego załozenia USA tez moze sobie wyłożyć lachę na maksymalną militarną suprrmację, bo do najechania takiego Iraku wystarczy 1/4 obecnego potencjału