Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cartierbresson: paradoksem jest, że mamy już którąś z kolei sytuacje, że płaci się ciężkie pieniądze za prawa do marki a potem robi się pod jej szyldem nijakiego generyka, olewając lore i #!$%@?ąc tym fanów. Natomiast od lat nikt nie chce tknąć nawet znaczącej marki Dungeons&Dragons, gdzie można by takiego generyka z dużą dowolnością i swobodą robić a nikt nie miałby za złe.
  • Odpowiedz
Pół biedy, gdyby to był chociaż dobry fanfik, a to takie gówno, że brak słów xd


@chonotukuhwa: Jup. Sam pamiętam że po pierwszym sezonie byłem jednym z tych naiwniaków którzy bronili serialu, bo choć był średniej jakości to uznałem że licencja artystyczna i tak dalej, może faktycznie mają jakiś ciekawy pomysł na przedstawienie świata Wiedźmina w nowym świetle i z tego kasztana koniec końców wyjdzie coś fajnego.

Mhm. Gówno. Drugi sezon
  • Odpowiedz
paradoksem jest, że mamy już którąś z kolei sytuacje, że płaci się ciężkie pieniądze za prawa do marki a potem robi się pod jej szyldem nijakiego generyka, olewając lore i #!$%@?ąc tym fanów.


@jast: Właśnie tez tego nie rozumiem. Maja całe gotowe uniwersum, które już odniosło sukces. Po co je przerabiać w jakiś twór, który nie wiadomo, czy się komukolwiek spodoba, a na pewno zirytuje fanów...?
  • Odpowiedz
@jast: pierwszy sezon był dobry i miał bardzo dobre momenty, odcinek z królową, odcinek ze strzygą, odcinek z dżinem też był bardzo dobry jak odcinek wprowadzający. Trochę zepsuli z tą chronologią, ale miało potencjał. W drugim sezonie jedynie pierwszy odcinek miał coś wspólnego z książkami, potem poszli w generyczne american fantasy
  • Odpowiedz
@WpiszecokolwiekPDW: Pierwszy sezon, to przy drugim wierna adaptacja xd W pierszym są dobre pierwszy i czwarty (Blaviken i Jeż). Trzeci i piąty nie były też zle. Natomiast w drugim tylko pierwszy trzyma dobry poziom, i wygląda jakby był robiony przez zupelnie innych ludzi.
  • Odpowiedz
@Czarendze1r: no tak, pierwszy sezon miał sporo wad, ale fajny był do obejrzenia, drugi to padaka kompletna i nie dlatego, ze mało jest z książek, tylko jak zamieniasz treść źródłową to zamień to na coś dobrego, a nie takie gównanego wątki z elfami i wiedźmą w domku lub wiedźmini wpuszczający dziwki do tajnej kryjowki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@inflacja_biedaku: No chyba nie są takie średnie, skoro gry pociągnęły fabułę dalej bez jakichś zmian w materiale źródłowym i odniosły sukces. Gdyby fabuła książek była słaba, to by na jej podstawie nie robili gier, albo wprowadzili by jakieś zmiany. Nie powiesz mi, że wiedźmin 1 i 2 osiągnęły sukces dzięki gameplayowi, bo w obu tych grach był on co najwyżej ok. Dopiero wiedźmin 3 miał spoko gameplay.

Mi się książki podobały,
  • Odpowiedz