Wpis z mikrobloga

Inba z wojskiem pokazuje, że wystarczy jedna nietypowa sytuacja i całe to lewicowe ideolo rozwala sobie ryj potykając się o własne nogi xD

- geje nie pójdą, bo dyskryminacja i nie dadzą rady
- niebinanix oburzonix, że oni się inaczej identyfikują i nie pójdą w oparciu o płeć w dokumencie
- lewicowi faceci w ciężkim szoku, że lewica ma ich w dupie
- feministki nie rozumieją o co chodzi i dlaczego nie rozmawiamy i ich problemach xD

#heheszki #bekazfeministek #bekazlewactwa #4konserwy
  • 9
o! wszyscy Ci militaryści to teraz była lewica, tak? xD


@Leniek: Nie tylko lewica, ale to nie prawica wyciera sobie mordę równościowymi hasełkami xD

Da się obronić głosowanie za tę ustawą będąc prawakiem jeśli stawia się akcenty narodowe ponad wolnościowymi (czy się z tym zgadzam, to osobna sprawa). Nie da się obronić głosowania za tą ustawą będąc lewicowcem, zatem argument "a bo prawaki też zagłosowali" zupełnie mnie nie interesuje.
- geje nie pójdą, bo dyskryminacja i nie dadzą rady

- niebinanix oburzonix, że oni się inaczej identyfikują i nie pójdą w oparciu o płeć w dokumencie


@archubuntu: no to wyjasnilismy że te 2 punkty to chochoł

- geje nie pójdą, bo dyskryminacja i nie dadzą rady

- niebinanix oburzonix, że oni się inaczej identyfikują i nie pójdą w oparciu o płeć w dokumencie


a jesli dwa pozostałe są dla Ciebie
@archubuntu: generalnie nikt kto nie ma na to ochoty nie ma do wyboru siły politycznej na która może zagłosować biorąc pod uwagę ten aspekt.

Ale jakoś z lewej strony nie widziałem parcia na militaryzm, w odróżnieniu do strony prawej
a jeśli dwa pozostałe są dla Ciebie zaskoczeniem, to obudziłeś się rychło w czas.


@Leniek: Żaden z tych punktów nie jest dla mnie absolutnie żadnym zaskoczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale jakoś z lewej strony nie widziałem parcia na militaryzm, w odróżnieniu do strony prawej


Ale to tylko potwierdza moją tezę, że partie lewicowe głosujące za tą ustawą są znacznie większymi hipokrytami niż partie prawicowe robiące to