Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw

Podobno na zdjęciu widoczny Arnold i jego kolega z klasy, obaj po 18 lat.

Z dedykacją da tych którzy uważają ,że geny to nie jest najważniejsza rzecz jaką można dostać na tym świecie.

Genetyka > wszystko inne nawet z tym nie dyskutujcie.To jest fakt !

Przecież to nawet nie podpada pod definicję brutalnego moggingu bo to nie oddaje skali tego zjawiska.

To po prostu tak jakby sfotografować przedstawicieli 2 różnych gatunków małp.

Nawet nie ma sensu porównywać różnic między tymi gatunkami bo wszystko jest tutaj inne. Od kształtu czaszki po wielkość szkieletu.

To tak jakby zestawić olbrzymiego goryla przewodnika stada z jakimś mikruskiem myszatym (dobór nazwy nieprzypadkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°), jak nie wiecie jak wygląda taka małpka to sobie wygooglujcie). No nie ma to sensu sami przyznajcie.

Swoją drogą ciekawe do którego skrycie wzdychały ówczesne szare myszki z klasy Arnolda ? xD
Anghar2 - #blackpill #przegryw



Podobno na zdjęciu widoczny Arnold i jego koleg...

źródło: comment_1670572235s2FNY1vUu9xB0NBYxwyVet.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xserus:

Co nie zmienia wcale sensu wypowiedzi, że istnieją ludzie którzy przypominają w wieku 18 lat bardziej Arnolda na tym zdjęciu i istnieją też tacy, którzy przypominają w wieku lat 18 tego po prawej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anghar2: warto dodać że był na dopingu od 2 lat, bo od 16 coś brał (chyba mietka). Tymczasem ten po prawej gdyby przez 2 lata brał to wyglądałby gorzej niż g---o (bo teraz wygląda jak g---o). Genetyka jest wszystkim, co nie znaczy że trzeba się użalać bo i tak zdechniesz więc czemu miałbyś nie sięgać po to co najlepsze z c-----ą genetyką?
  • Odpowiedz
@Anghar2: Troche tego porownania nie rozumiem i juz tlumacze dlaczego. Otóż porównane są tu przypadki (nawet jesli zalozyc ze maja TYLE SAMO lat), ktore sa po skrajnosciach. Przecietny czlowiek nie wyglada w wieku 18 lat jak Arnold, nie wazne czy po dopingu czy bez, i przecietny czlowiek nie wyglada w wieku 18 lat jak ten dzieciak kolo niego. Owszem, sa tzw outliars, ale srednia wyglada znacznie inaczej. Zresztą z genetyką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stewan: to powinieneś kolego, i mówię to z troska bez żadnego hejtu ani ironii, pójść z tym do lekarza. Wiem co mówię bo ja w liceum ważyłem 62 kg przy 187 cm, możesz se wyobrazic jak to na mnie wplywalo. Mam kości chudsze od niejednej dziewczyny. Dzisiaj mam normalnie 86-90. Radzę Ci serdecznie udać się do endokrynologa, i się ogarnie Ciebie
  • Odpowiedz
@odidada: ale co mi endykrolog zrobi, wydłuży kości? ja ważę 50 kg przy 169 cm, z takim wzrostem nie mam dużego pola manewru
jak zacznę ćwiczyć to stanę się trochę szerszy, ale w porównaniu do innych mężczyzn wciąż będę mały
  • Odpowiedz
hormon wzrostu kolego


@odidada To jest wybitnie droga zabawa, a @Stewan biorąc i tak nie będzie szerszy ani wyższy, najwyżej bardziej d------y. Jedynie z tym można walczyć, ale szkieletu już nie zmienisz
  • Odpowiedz