Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Macie może jakieś rady jak łączyć UoP z B2B? Na horyzoncie jest szansa, że dostanę druga pracę. Plusy - przyspieszyłoby do realizację marzeń. Minusy - nie wiem jak pogodzić dwa etaty. Z pewnością musiałbym pracować trochę więcej, choć na UoP mam w miarę spokój, to na B2B musiałbym rypac ostro.
Czy ktoś z Was tak już robi mając też rodzinę (żona+dwójka dzieci)? Taguje też #programista15k bo może tutaj też takie osoby sa. 200k rocznie dodatkowo piechotą nie chodzi.

#praca #pracait #b2b
  • 9
@Fiftyhang: Ile masz doświadczenia? 200k rocznie po opłaceniu ZUS-ów i składek mógłbyś wyciągać spokojnie po 3 latach w 1 pracy (raczej b2b, na UoP za duże obciążenia).
@odysjestem: u mnie wręcz jest zakaz przechodzenia z UoP na B2B - taka polityka, wszyscy na umowie o pracę.

@JC97: generalnie 5 lat doświadczenia, typowo obecnie w cloud pracuje rok. Pierwsze 3 lata dość niemrawo rozkręcałem karierę
@Fiftyhang: Spróbuj poszukać czegoś nowego za większą kasę. Wiem, że lata u jednej osoby nie równają się latom u innej pod względem skilla, ale wydaje mi się, że powinieneś być w stanie wyciągnąć na 1 kontrakcie 25k+. Z cloud jest często tak, że jak w ogóle w tym siedziałeś to już jest duży plus. Jakiś cert udało się w tym czasie zrobić?

Tak czy inaczej, zaktualizuj sobie LinkedIn, jak dostajesz nieciekawe
@JC97: mam architekta z AWS i administratora z Azure. A oferta z GCP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LinkedIn nawet świeży i fakt, odpowiadam często "nie, dzięki" bo nic ciekawego. Teraz próbuje choć wielu technologii z oferty nie znam. Zobaczymy jak przejdzie rekrutacja