Wpis z mikrobloga

stawiasz kiosk ruchu i się rata kredytu spłaca


@atari666: taa, jak ci zawistni członkowie wspólnoty pozwolą tam prowadzić DG. Często te ogródki nawet nie są własnością właściciela przyległego mieszkania, tylko ten ma wyłączność użytkowania i musi o wszystko pytać. Sąsiedzi mogą cicho na coś przyzwolić, ale jak kogoś #!$%@?, to podpieprzy, że zrobiłeś coś bez zgody wspólnoty.
  • Odpowiedz
Ja tam widzę problem z kiepami z góry


@pilot1123: na tych kilku pietrach da sie jeszcze dogadac, jakby tam bylo ich kilkanascie to juz byl by problem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrsopelek: Uwielbiam te wysryw ze jakim prawem cos sie komuś może podobać ale wystawiać na sprzedaż co nie spełnia standardów OPa xD
Dziwnym trafem OP nigdy nie pokazuje swojej sytuacji do oceny, zeby pokazać jak należy to robic
  • Odpowiedz
Aż mnie skręca jak coś takiego widzę. Tramwaj tak blisko bloku? Porównując to co widać z takim osiedlem piastowskim, Rzeczypospolitej czy Jagiellońskim w Poznaniu to wybrałbym mieszkanie w wielkiej płycie PRL. Widać, że tam było po prostu urbanistyczne planowanie. Zieleń, odstępy pomiędzy blokami (pomyśleć, że kiedyś wydawały mi się małe), tam gdzie ma być pasaż to jest pasaż, gdzie przychodnia to przychodnia, gdzie mieszkania to mieszkania. Parki z prawdziwego zdarzenia. Przecież to
  • Odpowiedz