Wpis z mikrobloga

@baetky: jak ja tego lewaka nie lubię, to tu muszę oddać szacunek bo ładnie po niej pojechał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się, że chociaż teraz części neuropków się oczy otworzyły. Lepiej później niż wcale
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci: kazirodztwo to wiem o co chodzi z korolukiem, ale co takiego mówił o pedofilii?
@Matti28:

Cieszę się, że chociaż teraz części neuropków się oczy otworzyły. Lepiej później niż wcale

na czym ma polegać to otworzenie oczu? przecież neuropa to zawsze były libki xD
  • Odpowiedz
@rybsonk przecież ja pis kocham tak jak wy. Tylko, że wy uważacie, że peło jest alternatywą, która sama chce stosować zamordyzm i nie wychodzić poza szereg, żeby Niemcy się nie wkurzyli. Jedni i drudzy to choroba dla tego kraju, ale większość ma pamięć złotej rybki i już nie pamiętają dlaczego przestali na nich głosować. Najgorsze teraz w tym wszystkim jest to, że pisiory chcą zrobić sobie tu partyjną monarchie, która nie odda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@Yurakamisa: bo miałeś łeb w prawicowej konserwie. Karoluk się nie zmienił widocznie ty już nie jesteś 15 letnim kucem. Każdego kuca to czeka. Oprócz mentzena.
  • Odpowiedz
bo miałeś łeb w prawicowej konserwie. Karoluk się nie zmienił widocznie ty już nie jesteś 15 letnim kucem. Każdego kuca to czeka. Oprócz mentzena.


@Parker_: Był wczesniej lewakiem. Dużo bardziej bronił głupich pomysłów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz