Wpis z mikrobloga

Wolski to najgorszy sort ludzi. Jak popiera te ćwiczenia to powinien dobrowolnie pójść i opisać co tam się działo czy warto. Czy był rzeczy, które mi jako cywilowi przydadzą się podczas wojny żeby przeżyć. Taktyka, nie wiem żeby nie wystawiać karabinu przez okno. Pierwsza pomoc, tamowanie krwawienia szycie ran, dezynfekcja. Z przetrwania jak przeżyć noc w lesie.
Ale nie. On i tak pewnie ma kategorie E, plastusia na stopie czy inne gówno i no niestety chciał, ale nie może uczestniczyć w ćwiczeniach. I takich robaków jak on jest mnóstwo, co się wymigają. A ginąć będzie plebs. Dlatego jak nauczą nas strzelać to czy będzie konflikt czy nie, pamiętajmy kto jest naszym wrogiem.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna #wolski
  • 10
Czy był rzeczy, które mi jako cywilowi przydadzą się podczas wojny żeby przeżyć. Taktyka, nie wiem żeby nie wystawiać karabinu przez okno. Pierwsza pomoc, tamowanie krwawienia szycie ran, dezynfekcja. Z przetrwania jak przeżyć noc w lesie.


@ZlotyJakub: ale o czym wy marzycie? Przecież te ćwiczenia to 30 dniowa musztra po kilka godzin dziennie jako przygotowanie do uroczystej przysięgi. Możesz raz dostaniesz marsz ubezpieczony w stalowych hełmach :D