Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz od ponad roku zamówiłem szkła z decantpl. Do tej pory kisiłem jeszcze te stare na grubym dnie. Szkła jak szkła - każdy widzi, ale te nowe atomizery to jest dopiero szok. Dają chmury ponad 0,2ml.

Testowo wlałem do szkła 10ml wody to przy 45. strzale już zaczął łapać powietrze i dał jeszcze 6 niepełnych chmur. To chyba jest odpowiedź na psujące parametry reformulacje.

Wyszło to w sumie przypadkowo - wziąłem od Mirka dekancik z ubytkiem 10 strzałów czyli standardowo licząc 9ml, a po odbiorze okazało się, że jest 7,5ml soku. ¯\
(ツ)_/¯

#perfumy
  • 13
@Pan_Beniowski: Tylko, że decant ma w ofercie kilka atomizerów. Zamawiając przez ich stronę możesz sobie wybrać. Jak zamówisz przez Allegro w zestawie (butelka + atom) już niekoniecznie ¯_(ツ)_/¯. Nie jestem pewny ale chyba nie zawsze dostawałem takie same w zestawie. Pytanie który z ich oferty testujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Beniowski: A to nie jest czasem tak, że większość atomizerów psika 4-6 razy na 1ml? Jak to googlowałem to większość odpowiedzi była w tym zakresie (spośród atomizerów oryginalnych perfum, nie dekantów).
Dlatego dziwią mnie ludzie walący na siebie 15-30 strzałów drogich zapachów :D
@ZnUrtem: tym razem dostałem te z zestawu z dymionym korkiem, ale dekant od Mirka był ten zwykły czarny atomizer+bezbarwny korek. Na zapas zamówiłem też kilka białych atomizerów bo czarnych mieli tylko jedną sztukę, ale ich nie testowałem.

@saradonin: rozważałem emcor, bo po ubiegłorocznych zamówieniach z decant byłem średnio zadowolony, ale wewnętrzny żyd wygrał i brałem jednak zestawy z decant.
A to nie jest czasem tak, że większość atomizerów psika 4-6 razy na 1ml?


@wanderlust00: Jak zaczalem przygodne z tym tagiem to psikaly po 0.1ml a czasem mniej i wychodzilo z 12 strzalow na 1 ml. Po dluzszej przerwie od dekantow wzialem od jakiegos mirka versace pour homme i wypsikalem 10ml w kilka dni XD