Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 113
W ogóle beka że koroluk tyle lat lizał rowa lewicy, budując obraz jej przeciwników jako zawistnych inceli, a nagle gdy w oczy zajrzało widmo kręcenia wora przez prawicowych sebków w wojsku to się miota i pluje w lewaków na wszystkie strony xD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazlewactwa #korolukmasakruje #neuropa
Towarzysz_Pawulon - W ogóle beka że koroluk tyle lat lizał rowa lewicy, budując obraz...

źródło: comment_1670494620Kjt3sU4bJCOz6UMNcsBKlq.jpg

Pobierz
  • 77
zapomniałeś jak podczas covida wspierał bezprawne działania państwa które na podstawie prezentacji Vateusza niszczyło w Polsce biznesy?

Sam przyłożył się do akceptacji totalitarnego działania państwa, to niech się nie dziwi że teraz państwo i nim będzie pomiatać


@Towarzysz_Pawulon: Niczego nie zapomniałem, bo nie śledzę typa. Stąd moje pytanie. Myślę że lepsze wyniki osiągnąłbyś zawierając tę informację w pierwszym poście.
@Towarzysz_Pawulon: Ja mam wrażenie, że Ty uległeś wykopkowej wojnie i mitom na temat neuropków, a jak się okazuje, że neuropki mają różne poglądy - to masz zwarcie w mózgu

7 lat aktywności i jeden materiał o lewicy, no dużo


@Towarzysz_Pawulon: No uwierz mi, że prawdopodobnie ten film to też jest wciskany, bo prawactwo w Polsce wrzuca tyle lol-contentu, że spokojnie można robić i jeszcze 20 lat jedynie filmiki o Konfederacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@johny-kalesonny: nie twierdzę ze wszystkie neuropki mają takie same poglądy, tylko że neuropków łączy choroba psychiczna polegająca na psuciu wszystkiego dookoła (moja hipoteza głosi że to od sojowego latte)

prawactwo w Polsce wrzuca tyle lol-contentu, że spokojnie można robić i jeszcze 20 lat jedynie filmiki o Konfederacji


Tylko że prawactwo jest niegroźne, bo co z tego że taki Korwin gada masę głupot o Hitlerze albo lekkiej perdofilii? Przecież Hitlera nie wskrzesi