Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: Nie ogarniam chyba. Typ nie może być przeciwny służbie wojskowej w dyskutowanym obecnie wymiarze, bo staje się jakimś politycznym heretykiem? Możesz objaśnić, bo nie wiem czy ja jestem jakiś niezorientowany czy Ty jakiś skołowany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Howard_Roark: nie, nie może, zapomniałeś jak podczas covida wspierał bezprawne działania państwa które na podstawie prezentacji Vateusza niszczyło w Polsce biznesy?

Sam przyłożył się do akceptacji totalitarnego działania państwa, to niech się nie dziwi że teraz państwo i nim będzie pomiatać
  • Odpowiedz
zapomniałeś jak podczas covida wspierał bezprawne działania państwa które na podstawie prezentacji Vateusza niszczyło w Polsce biznesy?

Sam przyłożył się do akceptacji totalitarnego działania państwa, to niech się nie dziwi że teraz państwo i nim będzie pomiatać


@Towarzysz_Pawulon: Niczego nie zapomniałem, bo nie śledzę typa. Stąd moje pytanie. Myślę że lepsze wyniki osiągnąłbyś zawierając tę informację w pierwszym poście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gardzenarodowcami:

widać, że boli cię ten koleś bo nawet w chwili, kiedy dzięki zasięgom ziomek robi robotę


Bo mnie to osobiście bardzo nie rusza, pewnie dostanę wezwanie jako pierwszy bo byłem kandydatem na lekarza wojskowego, ale te 30 dni jakoś tam przeżyję
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Ja mam wrażenie, że Ty uległeś wykopkowej wojnie i mitom na temat neuropków, a jak się okazuje, że neuropki mają różne poglądy - to masz zwarcie w mózgu

7 lat aktywności i jeden materiał o lewicy, no dużo


@Towarzysz_Pawulon: No uwierz mi, że prawdopodobnie ten film to też jest wciskany, bo prawactwo w Polsce wrzuca tyle lol-contentu, że spokojnie można robić i jeszcze 20 lat jedynie filmiki o Konfederacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@johny-kalesonny: nie twierdzę ze wszystkie neuropki mają takie same poglądy, tylko że neuropków łączy choroba psychiczna polegająca na psuciu wszystkiego dookoła (moja hipoteza głosi że to od sojowego latte)

prawactwo w Polsce wrzuca tyle lol-contentu, że spokojnie można robić i jeszcze 20 lat jedynie filmiki o Konfederacji


Tylko że prawactwo jest niegroźne, bo co z tego że taki Korwin gada masę głupot o Hitlerze albo lekkiej perdofilii? Przecież Hitlera nie wskrzesi
  • Odpowiedz