Wpis z mikrobloga

Widzieliście już jak prawacy fikołkują, że k0nfa niby nie była za przymusowymi ćwiczeniami? xDDD

Gdy narracja tego wymaga to "ich wstrzymanie się było głosem przeciw" ale gdy faktycznie ich wstrzymanie się było równoważne z głosem za to nagle pojawia się próba wykręcenia z tego z narracją "ale przecież jako jedyni nie głosowali za".


Klasyka wykopowych konserw hipokrytów, a k0nfa jak zwykle, gdy może udowodnić, że faktycznie jest tam jakaś frakcja wolnościowców to magicznie udają, że "nie mają zdania".

~ https://www.wykop.pl/wpis/69250679/tl-dr-malo-kto-wie-ale-za-przyjeciem-ustawy-o-wojs/

PS J***ć lewicę

#codziennykonfiarz 142/???

#ziuaxa #neuropa #bekazkonfederacji #polityka #prawackalogika #bekazpodludzi #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklomezczyzn #bekazprawakow
Pobierz Kryspin013 - Widzieliście już jak prawacy fikołkują, że k0nfa niby nie była za przymu...
źródło: comment_16704923993PqaE51LsMWQoIkiFMSQtB.jpg
  • 42
@Kryspin013:

Konfa, od zawsze:

WOJSKO TO POWINNO BYĆ OBOWIĄZKOWE, ZOBACZYCIE, WRÓĆMY DO OBOWIĄZKOWEJ SŁUŻBY I ZARAZ CAŁE TO LEWACTWO I #!$%@? W RURKACH POZNIKAJĄ, PROSZĘ, TUTAJ NAJBARDZIEJ AKTYWNY POSEŁ GRZEGORZ DAŁN UDZIELA PIĘCIOGODZNNEGO WYKŁADU NA TEN TEMAT.

Konfa, ósmy grudnia, 2022:

NIE NO, MY TO OD ZAWSZE BYLIŚMY PRZECIWIKO OBOWIĄZKOWEJ SŁUŻBIE, TAK BYŁO, NIE ZMYŚLAMY.
@Kryspin013: o, to ten Mirek co wczoraj mi zasugerował że jestem za lewicą, nie wiem na jakiej podstawie, chyba tylko uprzedzeń do różowego paska.


@Sandrinia: klasyka w wykonaniu k0nfiarzy. Oni nie są w stanie pojąć, że ktoś może nie mieć swojego bożka lub nawet nie agitować za jedną konkretną partią jak oni to robią xD

Dla nich to jakaś abstrakcja. Wystarczy, że skrytykujesz k0nfę to na pewno jesteś od Lewicy,
@Kryspin013: frajerzy z konfederacji tym że jawnie nie wyrazili swojego sprzeciwu w tej sprawie chyba ostatecznie się pogrążyli


@Noxter20: "ostatecznie". Pierwszy raz to robią? Jedynie kto tutaj się ostatecznie pogrążył to akurat lewica z żukowską na czele - moim zdaniem.

Bo sekciarze z k0nfy sobie nic nie robią że ich partia ma ich w dupie, więc ciężko tu pisać o jakimś pogrążaniu się. K0nfy wśród k0nfiarzy nie pogrązyło nawet jawne