Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pół roku minęło na czysto po terapii. Najlepsze pół roku mojego życia. Wszystko zaczęło się układać, zawodowo, zdrowotnie i nawet w miłości.

Wychodząc z ośrodka mieliśmy paczkę 10 osób, niepijących zostały łącznie ze mną 3, jestem dumny.

Polecam każdemu rzucić to gówno

#alkoholizm

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639199f72665a775f25cdd47
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
pół roku to jeszcze euforia ... mnie kryzys złapał w 18 - 20 msc ...


@brakmaila widzę że jest nadzieja że to przejściowe. Leci mi 20 miesiąc niepicia i właśnie od jakiegoś miesiąca dwóch mega mnie ciągnie. Jak widzę w sklepie promocje na whisky to mnie trzęsie prawie. W wiem że nie mogę, bo jak zrobię to raz to zaraz będzie drugi, trzeci i poleci.
@szuineg: miałem też mega kryzys ... wtedy a bylem już taki pewniak że na imprezach gdzie wszyscy wiedzieli że jestem alkus nie było problemu z tym żebym wziął flaszkę i polewał - taki pewny siebie kozak byłem ... potem weszło mi w głowę przeżywanie czyiś dram po alko ... jak ten się stoczył, co tam ten zrobił ... Kompensowałem sobie brak alko poprzez obcowanie z nim obok ... Ciężko było ciągło