Wpis z mikrobloga

Nie mam zamiaru ginąć za p0lskie witaminki, które w tym czasie będą się bolcować z arabskimi księciami w Berlinie. Myślicie ze jakaś Tatiana spojrzy w ogóle na ukraińskiego bohatera z urwaną ręką? Nigdy w życiu.
I za pałacyki obajtka i milionera Kowalskiego Janusza też nie mam zamiaru nawet paznokcia oddać.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #wojna #wojsko
  • 18
@volodia: Ukraińcy, którzy walczą to mają #!$%@?, że aż mi ich szkoda ale z drugiej strony nie dziwię się młodym Ukraińcom, że kombinują i uciekają za granicę przed wojną.
Nawet jak skończy się wojna to i tak cała Ukraina będzie zniszczona i do odbudowy potrzeba będzie wielu lat ciężkiej, katorżniczej pracy mężczyzn. Młode Ukrainki singielki #!$%@?ły na zachód- głównie do Niemiec gdzie znajdą sobie męża- prawdopodobnie już zorganizowały sobie życie i
@volodia: ty zyjesz w jakims matriksie? kogos wezwali na te cwiczenia? czy opierasz wiedze na jakiejs gowno-ustawie i poście z wykopu? czemu nie sraliście jak sejm kiedyś przeforsował branią pomoc 2.0 że niemieckie albo angielskie wojska mogą działać u nas jak u siebie. a teraz nagle oburzenie wśród młodzieży bo ktoś napomniał o ćwiczeniach. takich jak ty na nie nie wezmą bo i tak się do niczego nie przydacie, a do
@volodia

Myślicie ze jakaś Tatiana spojrzy w ogóle na ukraińskiego bohatera z urwaną ręką?


No ale dzieciaczki (pamiątki z okresu uchodźtwa) będą potem o nich wierszyki opowiadać na akademiach. A oligarchia to nawet świeczkę zapali i da te 300 USD renty ( ͡º ͜ʖ͡º)