Wpis z mikrobloga

@PuriPuriPrisna: czy Ty jestes zdrowa na umysle? Nigdzie nie napisalam, ze rodzic ma prawo zamordowac swoje dziecko. Chyba nikt zdrowy psychicznie nic takiego nie napisze. Czy trzeba pisac oczywistosci zebys zrozumiala komentarz? Napisalam tylko, ze rodzic decyduje za male dziecko. Nikt nie ma prawa nikogo mordowac.
@little_muffin: No właśnie ja się pytam, czy jesteś zdrowa na umyśle? Napisałaś, że uuu czyją własnością jest dziecko. Ja pisałem, że niczyją, bo to indywidualna osoba. I wszystko tutaj jest w kontekście tego, co tamta baba #!$%@?ła. A ty potem, że no w sumie rodzic do pewnego wieku decyduje za dziecko. AI jesteś jakimś, że ci odpowiedzi losowo generuje czy czytać ze zrozumieniem nie umiesz i kontekstu nie rozumiesz?
@PuriPuriPrisna: jest wlasnoscia rodzica co nie znaczy, ze rodzic moze naruszac jego nietykalnosc cielesna. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) to, ze ktos za Ciebie odpowiada to nie znaczy, ze moze Cie krzywdzic. Dziwnie sobie uroilas, ze dziecko funkcjonuje jako niezalezna osoba, a tak nie jest.
@Raz_na_ruski_rok: oczywiście. Tacy jak wy pisali, że pewnie go baba do ostateczności doprowadziła, że dzieci mu nie pozwalała widywać, że to oskarżenie o gwałt, które złożyła chwilę przed zabójstwem, to fałszywe było, bo kto to widział, że można żonę zgwałcić etc., że zdesperowany był i zrobił to, co zrobił.
@Raz_na_ruski_rok:

To samo po zaginięciu Dawidka https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/zaginiecie-dawida-zukowskiego-minal-rok-od-jego-tragicznej-smierci/56ckrqv

Piszę że z zimną krwią zasztyletował. I nie zamierzam mówić, że facet nie popełnił niewybaczalnego okrucieństwa. Bo zrobił.

Ale to, że matka tego dziecka związała się z pracownikiem rosyjskiej ambasady (sama też jest rosjanką) i groziła ojcu że odbierze mu dziecko to już oczywiście nie wypłynęło. Problemy finansowe tego człowieka i presja żony prawdopodobnie doprowadziły do tak skrajnej desperacji tego faceta.

Informacje posiadam poprzez
@Raz_na_ruski_rok przecież to chamski clickbait pod tępe Grażyny z fb ( ͡ ͜ʖ ͡)

W sumie to #!$%@? jest to, że żeby dostać taką robotę i pisać wysrywy na fb dla Grażynek pewnie rządaja 5 lat doświadczenia i skończone studia prawnicze bądź językowe.