Wpis z mikrobloga

Mam 3 pytania do ceesowiczów bo nie grałem od 2019 na dłużej.
1. Czy zmniejszyli odstępy awansów co do rangi na trybu turniejowym? jak wróćiłem do gry to mg2 tego samego dnia miałem g3 po 4-5 meczach przegranych, potem dwa mecze znowu awans itd.. jakby wystarczyły 2-3 mecze do awansu, spadku.
2. Czy mecz krótki wbija tyle same elo co długi? cały czas gram krótkie i absurdem dla mnie jest awans po 2-3 meczach, czy spadek.
3.Jak to jest, że awansowałem na strefie zagrożenia mając 5 miejsce, po czym następny mecz był i miałem 1 miejsce, zginąłem jako 4 z ostatnich i spadłem, ale sojusznik zajął pierwsze miejsce. O co tu chodzi? 2-3 lata temu też to samo było pamiętam jak strefa wchodziła.
#csgo
  • 2
@DamianeX1X 3. Liczy sie twoj wynik indywidualny, nie druzynowy, jak odpadniesz gdy jest 10 wrogow to ranga sie liczy jakbys zajal 11 miejsce, nawet jak twoj kumpel z teamu wygra. Im wyzsza ranga tym ciezej o awans, a latwiej o spadek. Na 3 najlepszych rangach nie ukończenie w top2/3 to jest praktycznie pewny spadek. Nawet jak dotrwasz do wygranej ale nikogo nie zabiles to praktycznie twoje ELO stoi w miejscu.
Ja wbilem