Wpis z mikrobloga

Nie umiem używać wyszukiwarki wykopu, więc zadam pytanie, które pewnie pojawiło się tutaj już z milion razy. Jaki jest najlepszy sposób uniknięcia tych ćwiczeń? Agencja pracy i wyjazd na magazyn do holendra to jedyne co przychodzi mi do głowy, macie jakieś łatwiejsze sposoby? Pytam poważnie
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 29
@ToiletCleaner0: @MrMacix: generalnie nie wypowiadam sie na wykopie, ale co do tej emigracji, to mam to samo. Miałem tu posiedzieć 2-3 lata jeszcze, zdobyć expa żeby wyjechać z zawodem odrazu w IT, tak mam ledwo rok, ale też mi ostatnio przeszła myśl żeby #!$%@?ć do Holandii i iść na produkcje/magazyn i mieć święty spokój. Generalnie z tego co ja sie dowiedziałem w internecie, L4 sprawi że nie pójdziesz na ćwiczenia,
@ProEloKox: No to mam dosyć podobnie jak ty, tyle że wykształcenie w stronę finansów/marketingu/ekonomii. #!$%@?, że mógłbym tutaj po moim kierunku zaczynać karierę w finansach z dobrymi perspektywami. wolę #!$%@?ć za granicę niż każdego dnia bać się, że będę musiał trafić na miesiąc do gorszego więzienia.
Jakbym poszedł do psychiatry i powiedział o wszystkim, to myślę że stwierdzono by mi przynajmniej depresję i OCD, a może i coś jeszcze. Pewnie też
@MrMacix: exactly XD ja zaczynałem od zera jako cieć, robiłem po nockach, w wolnym czasie i w pracy nauka, żeby tylko poprawić swoje życie, a tu takie coś, ja powiem tak, nie miałbym problemu iść jednorazowo na tydzień poćwiczyc z bronią i nauczyc się np samoobrony albo jakiejś pierwszej pomocy. Bez żadnych przysiąg czy czegokolwiek, wybierasz 3 weekendy w roku i robisz swoje. W miesiąc i tak nie zrobią z ulańca
@ProEloKox: ja też lewak, taki jak ty, czyli normalny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja aktualnie nie pracuję, ale miałem się w najbliższym czasie za to zabierać, wychodzi na to, że moja pierwsza praca może być już poza p0lską. Nie widzi mi się #!$%@?ć w kraju, w którym zajebią mi pół wypłaty na kleche albo piłkarzyków patałachów. Wszystko kręci się wokół miłości do p0lski i pambuka, bo za
@MrMacix albo funkcjonowanie od 6 do 21 XD #!$%@? że nauka udowadnia że są ranne ptaszki (23-7) i nocne marki (2-10), że bedziesz zmeczony i niewydajny, to samo co w szkole, nieważne że od 7, że chory i zmeczony i nie ogarniasz i nic nie zapamietasz i ostatnie o czym myślisz to nauka, masz być i #!$%@? XD nie po to sie uczylem samemu i poswiecalem swoj wolny czas zeby miec prace
@ProEloKox: Chyba jakiś hajs po tym miesiącu odłożę sobie właśnie na wizytę u psychiatry, obym tylko nie przegiął i nie skończył w psychiatryku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja po prostu, jak większość tutaj boi się #!$%@?ńców, których możemy spotkać w tych łagrach i z którymi musielibyśmy żyć przez miesiąc albo i więcej. Sam nie wiem czy to dobrze, że być może spotkałbym jakiś znanych mi ludzi, choć