Wpis z mikrobloga

Nie umiem używać wyszukiwarki wykopu, więc zadam pytanie, które pewnie pojawiło się tutaj już z milion razy. Jaki jest najlepszy sposób uniknięcia tych ćwiczeń? Agencja pracy i wyjazd na magazyn do holendra to jedyne co przychodzi mi do głowy, macie jakieś łatwiejsze sposoby? Pytam poważnie
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 29
@ToiletCleaner0: Zalezy. Wielu wykopkow ma ciekawe sposoby. Jeden z nich zamierza powolac sie na fakt, ze nie ma z kim zostawic kotka. Drugi belkotal cos o sprawianiu cierpienia, ale nie do konca go zrozumialem. Trzeci wspomnial o PTSD od cwiczen na strzelnicy. Kolejny powolywal sie na fakt, ze boli go kolano. Wielu biznesmenow piszczy cos o JDG z przychodem 30k / msc. Inny zas znalazl artykul na Wikipedii o prawach czlowieka.
@ToiletCleaner0: Mnie np to co się #!$%@? coraz bardziej skłania ku szybkiemu wyjazdowi za granicę, chodzi mi nawet po głowie jebnięcie studiami po 2 roku i ewentualne wzięcie dziekanki celem #!$%@? do Holandii czy Niemiec pracować na magazyn, mimo tego, że z moim wykształceniem mógłbym zarabiać nienajgorsze pieniądze. Zastanawia mnie też jeszcze, czy orzeczenie o chorobach psychicznych typu depresja, dwubiegunowość, OCD (mam przynajmniej jedno z tych) coś by nie pomogło, ale
@MrMacix: myślę, że ucieczka za granicę może być jedynym wyjściem. Jeśli depresja zwalniałaby z takich ćwiczeń, to praktycznie każdy młody człowiek żyjący w tym kartonowym państwie byłby zwolniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)