Wpis z mikrobloga

Trzeci dzień z #tinder i #badoo
łącznie 8 matchy
Napisałem do 14 dziewczyn (bo badoo daje możliwość pisania z dziewczynami z którymi nie ma się matcha, stąd mogę pisać do większej ilości dziewczyn niż mam matchy)

Dwie znikneły mi z par, tylko dwie mi odpisały zdawkowo i już ghostują.

Ja tylko przypominam, że na fake koncie nie miałem problemu by się umówić i wystawić laske xD

Niesamowite, że w CAŁYM trójmieście + okolice nie podobam się absolutnie nikomu, poza grubasami.
A na PW laski, czy to na wykopie, czy gdzie indziej zawsze mi mówią, że wyglądam spoko i nie powinienem mieć problemów z dziewczynami.

Czy różowe kłamią naprawdę wszędzie? XD Nawet wtedy gdy nie mają w tym żadnego interesu? XD Odwieczny filozoficzny problem: dlaczego kobieta mówi jedno a robi drugie?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 11
@Pralko-suszarka: Prawda jest taka, że te dziewczyny, które ci powiedziały, że wyglądasz spoko jeszcze nie mają spaczonego światopoglądu przez media typu tiktok, instagram czy tinder. Gdy przeciętna laska taka 5/10 wskakuje na tindera i pierwszego dnia dostaje 99+ lajków to uderza im sodówa do bani i myślą, że wcale nie są 5/10 tylko 8/10 i wyżej srają, niż dupe mają pozdro600