Wpis z mikrobloga

@rozowatoxa: Mam z ikei, to chyba whilpool. Nie lubie tej firmy ale plyta jest ok. Nic sie nie rysuje, nie przypala, nie zepsula sie. Nie wiem od czego ma sie niby rysowac? Mam w rodzinie jeszcze dwie plyty i obie maja ok 10 lat i nic im sie nie dzieje.
@rozowatoxa: ja mam 4, jakąś amicę. Parę razy mi się zawiesiła, jak postawię coś gorącego na przyciskach (albo kapnie woda) to glupieje. Ogólnie jest ok. Co do rys to nie przyglądam się, ale chyba wszystkie budżetowe płyty mają wierzchnią ceramikę z tego samego źródła. Łączonych pól nigdy nie użyłem :D
@rozowatoxa: indukcja ma zalety wymienione wyżej, z minusów to Amica i Bosh dostają #!$%@? jak coś się gotuje kilka godzin na 4 palnikach. Podzespoły się przegrzewają i dla bezpieczeństwa się wyłącza.o warzeniu piwa możesz zapomnieć.
@rozowatoxa: ja kupiłem Boscha, a robiłem research przez 2 miesiące. Prawie kupiłem Electroluxa którego kazdy poleca, ale okazalo się, że płyty się rysują bo szklo jest z chin, a nie od tychbdwoch czołowych firm europejskich. To ma akurat bosch.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozowatoxa: rysują się ¯\_(ツ)_/¯

sterowanie dla każdego pola osobno, to totalnie nie wiem na co patrzeć.


Dla mnie było ważne żeby dało się zmienić moc skokowo, jak coś kipi to są dwa kliknięcia (i tak wieczność w porównaniu z gazową...) #!$%@? dostaję u teściowej jak trzeba klikać 10 razy. Ideałem byłyby normalne pokrętła ale jak szukałem to widziałem pojedyncze modele, może teraz jest lepiej.
@rozowatoxa mam 3 rok Elektrolux wszystko działa narazie elegancko, ja bym np. zwrócił uwagę na drobny szczegół, zeby miała przycisk blokujący panel dotykowy. Zdarza się że przy gotowaniu woda czy inna zupa chlapanie na panel dotykowy i zmieni stopień grzania albo odpali inny palnik. A tak klikam sobie lock i elo xd