Wpis z mikrobloga

"Sztab był trochę pominięty, trener Michniewicz powiedział w takim razie, że on nie chce partycypować w tych premiach i on, i Kamil Potrykus nie będą chcieli nic. Natomiast, żeby reszta sztabu (...), żeby oni dostali równe premie, jeśli do takich premii w ogóle dojdzie."

XDDDDDDDDDDDDD

Czesiu, złoty człowiek, on w ogóle charytatywnie tę reprezentację prowadził xD

#mecz #reprezentacja #pzpn #kanalsportowy #laczynaspilka #mundial
Templar - "Sztab był trochę pominięty, trener Michniewicz powiedział w takim razie, ż...
  • 58
@Smokk: Ja się nauczyłem jednej rzeczy na ten temat, a mianowicie życie po życiu nie istnieje, podobnie jak kryptydy nie istnieją. Natomiast z racji tego, że w tym momencie nie jestem w grobie a mimo tego żyję, to życie pozagrobowe w pewnym sensie istnieje. Ale ani duchy ani kryptydy ani życie po życiu nie istnieją. Nie ma tych rzeczy. Nie ma.
@TrzyZnaki:

Ja się nauczyłem jednej rzeczy na ten temat, a mianowicie życie po życiu nie istnieje, podobnie jak kryptydy nie istnieją. Natomiast z racji tego, że w tym momencie nie jestem w grobie a mimo tego żyję, to życie pozagrobowe w pewnym sensie istnieje. Ale ani duchy ani kryptydy ani życie po życiu nie istnieją. Nie ma tych rzeczy. Nie ma.


Ja się nauczyłem jednej rzeczy na ten temat, a mianowicie
@TrzyZnaki:

Życie po śmierci, duchy, kryptydy, zjawiska paranormalne = bajki. To nie jest rzeczywistość. Te rzeczy NIE istnieją.


Życie po śmierci, duchy, kryptydy, zjawiska paranormalne = rzeczywistość. To jest reality. Te rzeczy TAK istnieją. Grow up. Nie zakrzyczysz rzeczywistości błędnym zdaniem. Wiadomo, że błędnym.
@Templar właśnie się zastanawiałem kim jest ten Potrykus,. że cyka sobie focie z knurem i stanem. Pasowałoby sprawdzić jakie ma z nimi interesy, bo że jakieś ma to nie mam wątpliwości.
@TrzyZnaki: Ale w jaki sposób? Skoro tylko mówię im jak działa świat? Piszącym o nieistnieniu jesteś Ty. Więc logicznie to Ty wprowadzasz koleś innych w błąd! W tym także Ty.!
@Templar: hahaha kur... musieli podumać 24 godziny jak wybrnąć z sytuacji. Ale spokojnie ludzie, o 22 zadzwoni Mariusz z brajton i powie "szacun panie Czesiu, szacun Krzysiu, nie mam pytań, ale pozdrawiam Matiego, co właśnie zaliczył zgona po robocie na magazynie"
@Templar: Trener Michniewicz jest niewinny. Prokuratura nie postawiła mu żadnych zarzutów. Trener jest wiarygodny, proszę posłuchać program Hejt Park, którego był gościem. Wszystko tam pięknie wyjaśnił.
@Templar: Tu nie chodzi o Stanowskiego, tylko o to, że te dziady z PZPN, piłkarze, trener nie przekażą swojego stanowiska publicznie, tylko robią to za pośrednictwem Stanowskiego. To jest żenujące. A to jak bagatelizuje stanowski całą sytuację jest idealnym przykładem na to że w sprawie Michniewicza powinien zamknąć paszcze. Ja tylko słyszę ble ble ble. Wszystko co mówi na jego temat jest stronnicze i nie powinien się w tej sprawie wypowiadać.
@Templar: Tak było jak mówi, a po ostatnim meczu pojechali do Afryki wykopać jeszcze jakąś studnie dla spragnionych bambo. Nie wiedziałem że ten śliski człowiek zostal rzecznikiem reprezentacji.