Wpis z mikrobloga

To jest skandal napisałem post w którym bronię Sergiusza a dostaje taka odpowiedz na tym tagu, moze @Moderacja sie zainteresuje jak koleś grozi mi śmiercią ? Albo warto przekazać sprawę do prokuratury ze wasz użytkownik takie rzeczy wypisuje dodatkowo wulgarnie mnie obrażając ?
Co więcej, taki komentarz dostaje plusy wiec ma poparcie wśród innych użytkowników? Moze ich takie należy ukarać za popieranie groźby śmierci ?
#famemma #grozba #przegryw
kakinosan12 - To jest skandal napisałem post w którym bronię Sergiusza a dostaje taka...

źródło: comment_1670413986KGTZToWi6BvATi9yxfPzVG.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@kakinosan12: plusują to nie zwolennicy twojej śmierci xD a ci co znają temat i widzą tą przewrotną sytuację i mają tu z ciebie bekę jak stąd do warszawy xD tzn. wiedzą, że typ który "bronił sergiusza w innym poście" zesrał się o słowa, które kropka w kropkę wypowiedział sam sergiusz do kogoś innego. Rozumiesz już tą przewrotną sytuację? Jednego za to samo bronisz a drugiego chcesz dojeżdżać na psiarni xD Bądź
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: masz na myśli kubusia? To raczej nie on, ale kiedyś udawał że jest Lupą i trochę osób chyba w to uwierzyło, ogólnie jak są dramy to staje po przeciwnej stronie niż wykop i trolluje :p
  • Odpowiedz
  • 1
@kakinosan12 skoro tak, to bądź gotów na najgorsze. To jest Wykop, a nie jakieś nitro-pedalskie kółko wzajemnej adoracji. Tutaj nie ma miejsca na czułości i klepanie się po plecach, a każdy frajer zostanie prędzej czy później wyjaśniony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kakinosan12:

przed policjantami takie tłumaczenie by nie przeszło

Żadnych tłumaczeń przed policjantami nie będzie, nie nakręcaj się tak. Żeby groźby karalne były karalne muszą wzbudzać w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzą spełnione dlatego nitro mógł #!$%@?ć te gówna przez internet i tak samo Alojzy może pisać do ciebie takie bajki bez konsekwencji.
  • Odpowiedz