Wpis z mikrobloga

To jest skandal napisałem post w którym bronię Sergiusza a dostaje taka odpowiedz na tym tagu, moze @Moderacja sie zainteresuje jak koleś grozi mi śmiercią ? Albo warto przekazać sprawę do prokuratury ze wasz użytkownik takie rzeczy wypisuje dodatkowo wulgarnie mnie obrażając ?
Co więcej, taki komentarz dostaje plusy wiec ma poparcie wśród innych użytkowników? Moze ich takie należy ukarać za popieranie groźby śmierci ?
#famemma #grozba #przegryw
kakinosan12 - To jest skandal napisałem post w którym bronię Sergiusza a dostaje taka...

źródło: comment_1670413986KGTZToWi6BvATi9yxfPzVG.jpg

Pobierz
  • 58
Powielasz zachowania która uważasz za #!$%@?? Nie dość że jesteś zjebem to hipokrytą


@jestem_kim_jestem: Zarowno jedno i drugie zachowanie to jest to samo zachowanie. Jesli popierasz jedno, a drugiego nie, to stosujesz typowe prawo Kalego.

W tym przypadku to jest doslowny cytat, zebys sie dwa razy zastanowił co piszesz.
@Morritz: @Dentka7: wy serio bronicie gościa który mi groził śmiercią przez zastrzelenie ? Nie interesuje mnie co ten człowiek miał na myśli pisząc takie rzeczy, przed policjantami takie tłumaczenie by nie przeszło i tym bardziej nie interesuje mnie co nitro gadał. Na wykopie można drugiemu grozić śmiercią a inni i tak przybija mu piątkę…