Wpis z mikrobloga

Zakładam tag #annaczyrska o księżniczce Annie czyli Annie Czyrskiej - prawie 40-letniej kobiecie, która uważa się za socjologa, pisarkę, poetkę, kobietę oświeconą. Jeśli ktoś uważa, że #damskiprzegryw nie istnieje, to na tym tagu będę udowadniał, że w naszym świecie wszystko jest możliwe.

Anna Czyrska pisze pseudopsychologiczno-filozoficzne felietony-poradniki, w których krytykuje świat, społeczeństwo, a przede wszystkim mężczyzn, którzy według niej są niedojrzali i niewarci uwagi.

Anna Czyrska uważa się za pisarkę i poętkę. Czy ma predyspozycje do pisania? Wystarczy przeczytać dowolny z jej "artykułów", poniżej przykład mądrości Anny Czyrskiej. XD

Najlepsze fragmenty dzisiejszego wysrywu:

Marzyłam o tym by spotkać kandydata na ojca i założyć wrraz z nim szczęśliwą rodzinę.

--

Bez wątpienia urodzenie dziecka to kryzys dla dwojki osób.

--

macierzyństwo to dla kobiety wspaniała sprawa dla mężczyzny zazwyczaj obowiązek.

Dla dojrzałego mężczyzny (A o takiego trudno) jest to etap w życiu


No i krem delakrem:

Kiedy w jakiejś gazecie pojawił się artykuł, że nie ma z kim dzieci rodzić to całkowicie się z Nim zgadzam… Nie ma z kim tych dzieci rodzić. Kobiety zawsze będą dojrzalsze od mężczyzn. D



#logikarozowychpaskow #poezja #zwiazki

Źródło: https://annlove.pl/niedojrzale-rodzicielstwo-i-relacje-czyli-czemu-jeszcze-nie-jestes-matka-cz-1/
// https://www.wykop.pl/ludzie/XieznaAnna/
ziuaxa - Zakładam tag #annaczyrska o księżniczce Annie czyli Annie Czyrskiej - prawie...

źródło: comment_16704127484Asmy4PupclN79VIdIetF7.jpg

Pobierz
  • 9
@ziuaxa: jeżeli baba pisze, że nie znalazła odpowiedniego kandydata na ojca dziecka, to ma rację, nie wiem o co ci chodzi - podważasz to? wiesz lepiej od niej że ty się nadajesz a ona nic nie wie?
Wołam "fanów" XD poetki

Wypisz mnie z listy fanów proszę, słabo kobietę kojarzę w tym nie pamiętam żeby Jej teksty były specjalnie 'oświecające'/wartościowe
@ziuaxa: Daj babce spokój, nie sztuka zgnoić człowieka, żeby poczuć się lepszym. Ja reaguję po prostu na nachalne promowanie swoich stronek poprzez wrzucanie ich co chwilę w wykopalisko - bez względu na to, czy to kolejne przepisy na śledzie w miodzie, czy blog z przemyśleniami. Nie wołaj mnie.