Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Wycinek artykułu z onetu? wp? Czy innego gówno portaliku clickbaitowego?
Jesli wojsko będzie cię chciało wziąć na jakiekolwiek ćwiczenia to dostaniesz papier i wszystko załatwione, a nie żadne urlopy bezpłatne. Tak samo dla prowadzących JDG, bilet dostaniesz na tyle wczesniej że albo przekażesz komuś obowiązki, albo zawiesisz działalność na czas ćwiczeń.
Nie ma po co siać paniki.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wiskoler_double: a tak serio to o czym ty #!$%@?? Bo za bardzo cię nie rozumiem, też #!$%@?łem śmiechem z paniki bo jest przesadna, ale akurat to, że pójdę i dostanę 117 złotych dziennie gdzie teraz za dzień w pracy mam trzy razy tyle to akurat mi się nie uśmiecha... Chcą robić takie ćwiczenia niech płacą, swoje odsłużyłem "za darmo"
@Wiskoler_double: Nie ma co siać paniki xD ty dzbanie pusty, wiesz ze na B2B niektórzy maja w umowach, że jak przez np 30 dni nie beda swiadczyc usług to klient moze sobie zerwać umowe ot tak? Ale nie siejmy paniik, najwyżej jeszcze wiecej biznesów upadnie, pluje ci na pysk waflu
@MarcelFerry: pewnie debil robi w fabryce smrodu za minimalną bo taki ma potencjał intelektualny, dla takiego pójść w kamasze to chwilowy awans społeczny, opluć takiego obsrańca to mało