Wpis z mikrobloga

#teamcygan ❤️
Obejrzałam recytacje rozprawki Bota38 i śmiechłam cztery razy. #!$%@?, #!$%@? i #!$%@?. Doskonale widać kto miał jakie priorytety biorąc udział w tym programie. Wybielanie się już nic jej nie da, powinna zamknąć morde i nie ciągnąć tego cyrku dalej. Myślałam, że upadła nisko robiąc z siebie słupa reklamowego, ale widzę, że wciąż leci w dół.
Już wyłączyła możliwość komentowania pod swoim wystąpieniem na insta xd
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
@bas_sko: A ja widzę to trochę inaczej. Marta chciała to zakończyć polubownie, wypowiadała się bardzo w porządku o Patryku w sequelu i nie było czuć złej krwi. Za to Patryk od samego początku wbijał szpilki, krytykował i wypowiadał się nieprzychylnie. Po co, skoro finalnie znalazł kobietę z którą jest szczęśliwy?

Moim zdaniem miała prawo się odnieść do chamskich komentarzy, zwłaszcza jeżeli ją oczerniają. Oboje mają swoje za uszami (chociażby jedno i
@hiszpanskizdobywca: Oj tak byczq, dobrze prawisz!

Mierzi mnie już trochę ten fanklub Cygana i jazda o wszystko po Marcie. Owszem, jej content na IG to żałość totalna, jest boomerka i faktycznie wypowiada się jak BOT, ale #!$%@? to Cygan pokazał pierwszy niezła spiekotę dupska, zamiast zajac się swoją nowa, wspaniała kobieta.

I ile można #!$%@? o tym, ze przeprowadzka Cygana była bez sensu? Jeśli Cygan ma wartość tylko w euro i
@bas_sko: Śmieszą mnie te Grażki na fb podkreślające intelekt Marty38 i obrażające inteligencję Cygana. Marta38 jest wyważona, kulturalna, dobrze wychowana. Sprawia wrażenie osoby, której bluzgi w życiu nie przeszłyby przez gardło. Ale brak jej ikry, spontaniczności, wydaje się osobą bez poczucia humoru. Jej rzekoma inteligencja to tylko pozory. Każde słowo musi być przemyślane. Widać, że to osoba kreująca swój wizerunek.

Cygan to co innego, jest wesoły, ma poczucie humoru. Normalny chłop,
@Alutta: Nie mówiła dziwnych komentarzy na temat Cygana, a on wprost przeciwnie - a to, że szkoda jej było kasy na bilet do niego xd, a to sugestie, że przyszła do programu tylko w jednym celu, a to że pogrąży się jeśli wystąpi o nagrania. Nie chodzi o to, że jest lepsza tylko że wrzuciła na luz i wypowiedziała się w miarę pozytywnie o relacji zamiast rzucać głupie teksty. No i
No i wydaje się, że ma trochę więcej jaj jeśli chodzi o kontakty z rodzina - Cygan pozwalał ojcu odstawiać szopkę przy nowej kobiecie


@Czyps-czyps: ale co miał kazać się własnemu ojcu z domu wyprowadzić na czas wizyt żony?
Z drugiej strony nie wiemy co "odstawiała" rodzina Marty, bo nic nie było pokazane (swoją drogą ciekawe jak duży wpływ mają na to uczestnicy, czy to była ich decyzja czy produkcji)
@Bumelante: Nie No była stara Marty i wydawała się normalna, przynajmniej nie mlaskala na widok bicow Cygana, nie #!$%@? się w to, ze gdzie maja mieszkać, nie dzwoniła non-stop, żeby okazać niezadowolenie, ze ich nie ma i nie uruchamiała kontaktów w Watykanie w celu rozwiedzenia Cygana xD Oczywiście, ze ojciec nie miał się wyprowadzić wystarczyłoby „nie dzwon tyle”, „potrzebujemy pobyć sami” itp., tylko, ze to by nie przeszło bo to są