Wpis z mikrobloga

Ostatnio popszeglądałem sobie trochę profili spotted na ig i fb i ogólnie to jestem załamany. To miejsce to jest jedno wielkie poszukiwanie chada przez dziewczyny w wieku 16, 15 czy nawet 12 lat. Przecież ogłoszenia w stylu " szukam chłopaka 16-20 lat min 180 cm, pisze dziewczyna 15 lat " są chore. I nie, nie jest to niestety niewielkie zjawisko bo taki profil jest w praktycznie każdym większym mieście udostępniając posty (po 50 zapytań każdy) kilka razy w tygodniu, a pod każdym z nich sa setki komentarzy.

A wyobraźcie sobie teraz, że taki Maciuś lat 16 który dopiero wchodzi w życie, nie ma za sobą jeszcze okresu dojrzewania i powoli zaczyna oglądać się za dziewczynami ma teraz rywalizować z chłopami 18-20 lat i to zazwyczaj 7+/10 bo jego koleżanki z klasy właśnie takich szukają na forach internetowych. Przecież w przyszłości dla takich dziewczyn nie będzie nic bardziej naturalnego niż założenie tindera czy innego gówna w ogóle nie zwracając uwagi na ludzi koło niej.

#blackpill #przegryw #milosc #polska #spotted
Pobierz Efff1 - Ostatnio popszeglądałem sobie trochę profili spotted na ig i fb i ogólnie to ...
źródło: comment_1670373296NguxJh7bLzxcnttIGJOsaF.jpg
  • 8
@Efff1: O ile nie jesteś topowym facetem to do wieku 18 lat jest prawie pewne, że będziesz incelem. Twoje rówieśniczki będą wolec albo starszych albo przystojniaków w Twoim wieku przez co zostajesz z niczym. Po 18 możesz celować w te młodsze dziewczyny i być dla nich "tym fajnym starszym" ale i tak musisz dosyć dobrze wyglądać.
@awkaaoda: No nie może być pedofilem, bo pedofil to taki co się ogląda za dziećmi po 5-7 lat załóżmy. Zresztą zobacz sobie jak dzisiaj dziewczyny po 15-16 lat wyglądają. Trzecia sprawa, że prawo ma określone zdanie na ten temat i jeszcze nikt za obcowanie z dziewczyną w wieku 15 lat nie poszedł do pierdla.

Jeszcze jakby to była sytuacja na zasadzie chłop 30-40 i taka dziewczyna 15 to można mieć jakieś
@Efff1: to jeszcze nic. Jak miałem 24 lata to spotykałem się z 16 latką. Więc zdarzają się takie dziewczyny w tym wieku co wolą chłopaków starszych o 8 lat nawet