Wpis z mikrobloga

Koledzy tatusiowie, orientujecie się może czy w #krakow jest jakaś siłownia, na której prowadzone są zajęcia dla dzieci w wieku ok. 5 lat z gimnastyki ogólnorozwojowej albo coś podobnego i żeby w tym czasie rodzic mógł skorzystać z siłowni? Nie chodzi mi o wspólne karnety i tego typu przyziemne sprawy. Chodzi o sam fakt istnienia zajęć dla takich dzieci w budynku lub bezpośrednio przy siłowni.

#tatacontent
  • 6
@raFFcio: Gym Space

Edit: ah fuck nie doczytałem że chcesz w tym czasie pakować xD to raczej nic z tego

Edit2: chyba że Park Wodny - tam są zajęcia dla dzieciaków i duża siłka - ale nie wiem czy na jednej sali
@powaznyczlowiek: nie musi być jedna sala. Chodzi o to, żeby młodego zaktywizować i samemu również. Obydwaj jesteśmy wybitnie kanapowi. Przy czym ja nie roznoszę z nadmiaru energii swojego otoczenia. A takie zajęcia dla młodego nie mogą trwać 3 godziny żebym mógł go przywieść, pojechać samemu gdzieś, przypakować choć godzinę i nawrócić po niego.
Jeden obiekt rozwiązuje szereg problemów. Pokazuję mu też, że ja również biorę się za siebie. (no i poniekąd