Wpis z mikrobloga

@duzeelobenc dojdzie jak jego widownia osiągnie pełnoletniość. Będzie mu ciężej zyskiwać nowych fanów, bo kto ogląda content z facebooka? Nikt. Ci którzy teraz są dorosną, nowych nie przybędzie i pozostanie zbieranie po 2 zł na nowe felgi
@lagomorph: No jak tam uważasz. Ja mam inne zdanie. Nitro jest lub był dlugo w sieci, ma szeroki przekrój widowni i jak to dziwnie nie zabrzmi ma jakaś tam charyzmę w porównaniu do Rafonixa, który jest cieniem samego siebie po tych wszystkich psychotropach. Ja pozostaje przy swoim, ze mlekolak nawet na tym fb będzie miał jakaś tam grupę ludzi, którzy będą go oglądać.
@duzeelobenc: przecież Rafon to jest git chłopak przy tej piździe Nitro, jak poszedł szukać wykopka w realu to Nitro takiemu gościowi nawyzywałby matkę przez komputer, wjazd do Magicala na 46 samochodów? Nitro co najwyżej przyjechałby do oponenta w GTA Online. Rafonix tekstami na tamte czasy miażdżył, sporo tych tekstów się używało na imprezach, refleks chudego byka, twoja stara niedźwiedzica a Nitro? Losowe bluzgi bez polotu. Rafon mimo że zasięgi zawsze mniejsze
@imargam_2137: Racja, ale to wszystko przeszłość, aktualnie rafon to dno, pod względem charyzmy i psychy, po upokorzeniu we freakach i w następstwie od psychotropów stał się człowiekiem bez jakiegokolwiek charakteru i jestem pewny, ze w aktualnym stanie w życiu by nie wyszedł szukać nawet wykopka czy jechać do magicala.
@imargam_2137: No był, tyle, ze prawdziwe życie go zweryfikowało i decyzja o pójściu we freaki w jego przypadku była mega błędem według mnie, mógł dalej grać pseudo sebka chudego byka łamacza chlopow, a tak, psycha siadła, psychiatra wjechał i z chudego byka nie zostal nawet cień.