Wpis z mikrobloga

@Vegan: PS3 mam dopiero kilka miechów, musiałem ograć 1 i 2kę bo na PS2 mnie ominęły z braku kasy kiedyś, GoW3 leżało w szufladzie bo ciągle coś w plusie i MGSy no ale jakoś dzisiaj mnie skusiło, średnio mi leży Boguś w roli Kratosa, wolę jednak oryginalny głos.
@Liquid_Snake: No dubbing jako taki. Ciężko się przyzwyczaić, ale da się grać. Tylko platynę to ty zrób ;)

BTW 4 część (prequel) według mnie gorsza, ale też warto pyknąć.
@Vegan: Zagram we wszystkie w swoim czasie a jak już przejdę to może powyciskam trofea które będą w miarę moich możliwości, w jedynce na pewno nie dam rady bo Ares na końcu jest przegięty i pokonałem go na easy :/ lubię robić platyny które mają sensowne wymagania, w GoW to raczej męczarnia nie koniecznie warta nerwów.
@Liquid_Snake: Gow 3 na hardzie za 1 razem, platyna po 1 przejściu, dość łatwo i przyjemnie (tylko musisz pilnować znajdziek, niestety). Tak czy siak warto było. Choć już 4 grałem na normalu i nie platynowałem.
@molcin: Właśnie go pokonałem, niesamowita walka jak z Posejdonem :) a tak na przyszłość to nie pisz nic co będzie bo psujesz zabawę! :P

@Vegan: ale ty jesteś mistrz, nie to co ja :D ty i Brozyn to legendy mirkoligi, nie każdy ma takiego skilla jak wy :P
@Liquid_Snake: Pff żartujesz, jestem noob jak cholera, w połowę gier cisnę więcej #!$%@? niż w robocie ;) Słaby jestem, ale wytrwały, da się ogarnąć. Teraz mało gram bo nie ma w co.

Ps. walka z Zeusem zajebista i najcięższa (przynajmniej na hardzie było chyba 20-30 restartów).
@Vegan: no właśnie jak się nie ma skilla to trzeba mieć cierpliwość do restartów :D ja tego nie posiadam także ;) pograłem dzisiaj pierwszy raz, ze 2, 3 godzinki z przerwami i już padł Posejdon i Hades, mam nadzieje że cały Olimp mi się nie posypie jutro bo chcę się trochę nacieszyć tą grą ;)

I PONOWNIE PROSZĘ O NIE MÓWIENIE CO BĘDZIE!
@Vegan: nigdy nie wiadomo, ja np. w 2ce się nie spodziewałem takiego zakończenia, w 1 Ares? Ok to ma sens ale w 2 juz sam Zeus? Może Hades lub Posejdon ok ale nie Zeus, i teraz w 3 taki tłok się zrobił ;)