Wpis z mikrobloga

Hej Mirki co sądzicie o:

C4 Grand Picasso II
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-grand-picasso-wlasciciel-7-osob-hak-ID6F2rkF.html

Automat EAT6 1.6 120KM HDI
Rozglądam się za tym modelem samochodu (może być wersja krótka), spodobała automatyczna skrzynia, w egzemplarzu którego nie kupiłem. Egzemplarzem z linka jeździł ostatni rok na taksówce i nie wiem czy się tego bać. Obdzwoniłem większe warsztaty ale ciężko z jakimiś bliskimi terminami na sprawdzenie. No i zastanawiam się czy jest sens jechać 400km w ciemno.

#zakupauta #ciechanow #kiciochpyta
  • 6
@chilon: Do tego auta wchodzi 5 osób te dodatkowe dwa miejsca to tylko tak raz w życiu może ktoś użyje. A Koń żaden się nie zmieści. 1,5Tony 120km mnie w zupełności wystarczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kokos89: No właśnie nie mam żadnego doświadczenia z takimi firmami opnie skrajnie różne słyszałem.
@xolox: Ja korzystałem dwa razu z Autotesto i byłem zadowolony. Pewnie zaraz się ktoś znajdzie kto mnie za to zbeszta ale jak bym miał jechać 400km i się #!$%@?ć ze coś nie tak z autem jak jest opisywane to wole wysłać firmę. Tym bardziej ze jak policzysz sobie koszta paliwo twój czas plus czas osoby z którą pojedziesz, jakieś jedzenie itp to wychodzi podobnie a raport masz w dzień max dwa.
@xolox: Uspokoję Cię co do taksówki. Jeśli jeździł w Ciechanowie, to miał max jeden kurs dziennie średnio w skali miesiąca pewnie. Chyba ze woził jakieś babcie do lekarzy. Mam na myśli to, ze w przypadku tego miasta fakt bycia taksówka nie oznacza kompletnie żadnej nadmiernej i złej eksploatacji