Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale te biletomaty w autobusach to gówno.. Wsiadając do niego jest wielka szansa że:
- po wybraniu biletu i przyłożeniu karty płatniczej, automat będzie myślał przez najbliższe 7min i w końcu wyrzuci komunikat, że nie może połączyć się z centrum płatniczym;
- po wybraniu języka ukraińskiego, automat zawiesi się na 20min;
- automat po przyłożeniu karty płatniczej odrzuci płatność z komunikatem "odmowa";
- automat dwa razy odrzuci płatność z powodu braku łączności, po zmianie języka na angielski już jednak płatność zaakceptuje (tutaj to może akurat przypadek).

Ogólnie to takie wysrywy automatów powinny upoważniać do przejazdu autobusem bez biletu. Nie mam czasu rano wysiadać, bo ten #!$%@? nie chce mi wypluć kawałka tektury.

Nie pozdrawiam ( ͠° °)
#ztm #warszawa
  • 9
@Red_Ducc moBILET albo mpay, pewnie są też inne. Zasilasz wirtualny portfel, wybierasz bilet który Cię interesuje i kupujesz. Nie we wszystkich miastach działa, ale z Warszawą nie będzie problemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haabero: te wszystkie sytuacje spotkały mnie przez ostatnie 3 tygodnie podróży xd najczęściej jednak jest tak, że na wydrukowanie biletu trzeba czekać jakieś 2minuty, przez co robi się kolejka do automatu