Wpis z mikrobloga

  • 2
Ej wykopki landlord chce podwyższyć wynajem o 700zl, dlatego od lutego razem z różowym i małym pieskiem szukamy przytulnego mieszkania na #wynajem w #warszawa , może być kawalerka, 2 pokoje, coś co ma standard w miarę spoko i mieści się w 3k all in. #nieruchomosci
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DryfWiatrowZachodnich teraz mamy parter z tarasem na mordorze 50m2, wysoki standard, bo właściciele najpierw sami tu mieszkali i cena byla bardzo promocyjna do tej pory, bo 3070zl już z czynszem i zaliczkami i netem. 2250zl najem, a reszta czynsz itd. Z jednej strony ich rozumiem, bo pewnie wynajmą to sporo drożej. Niestety 3770 przekracza nasze możliwości i trzeba szukać coś na obrzeżach, albo w standardzie prl ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pimp88: mhm... to obawiam sie ze zaliczycie potezne walniecie w glebe, bo wychodzi na to ze mieliscie taniutko. Nie znam sie dokladnie, ale nie wiem czy aby nie wyjdzie ze najtaniej (bo mam nadzieje ze sami ustaliliscie taki limit, a nie ze z glodu umrzecie jak bedzie wiecej) bedzie wam placic czynszojadowi 700 pln wiecej i zostac gdzie jestescie, szczegolnie ze wielu wlascicieli bardzo niechetnie podchodzi do psow
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Endr3w taki biedny, co bez butów lata po ulicy xD z planowaniem gówniaka to żart. To nie do końca nam rozwala budżet, dalibyśmy radę dopłacać te 700zl, ale z bólem dupy, że mogłoby iść na coś innego. Poprzednie mieszkanie płaciliśmy 2200 all in, ale było w 2020, mniejsze i trochę gorszy standard. Jeśli uda mi się znaleźć coś do 3k to po co mam typowi dopłacać 700zl. O mieszkanie dbamy, jak o
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DryfWiatrowZachodnich tutaj właściciele mieli dwa ooty, więc im zwierzęta nie przeszkadzały. Mam zamiar potargować się na 400 #januszebiznesu bo ogółem nie chce nam się przeprowadzać. Zdaję sobie sprawę, że to było bardzo tanio, ale chociaż typ miał spokój z nami, a tak nie wie na kogo trafi. Jeśli nie znajdę nic podobnego na dalszych dzielnicach, to będzie trzeba zapłakać i zapłacić:(
  • Odpowiedz
@pimp88:

No im nie przeszkadzały, ale należą do absolutnej mniejszości.
Większość się kategorycznie nie zgadza na zwierzęta, bo ich obecność z reguły przekłada się na większe zużycie mieszkania (są wyjątki).
  • Odpowiedz
@pimp88: jprdl swego czasu wynajmowałem w WWA za 600 zł pokój.. a później ciotka moja wspaniała z racji że miała puste mieszkanie na Mokotowie udostępniła mi je do mieszkania przez parę lat za 300 zł/mc, bo tyle czynsz wynosił XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pimp88: z psem xdddd
Po pierwsze tylko parówy mają psa w blokach. Zabawki się zachciało i męczenie sąsiadów jak i zwierzęcia.
Po drugie nie znajdziecie ze zgodą na zwierzę, albo że spora dopłatą będzie
  • Odpowiedz