Wpis z mikrobloga

@4nietwojinteres4: używki są w miarę tanie z aktywnymi klawiszami, ale używka na prezent to trochę nie teges. Porządny sprzęt to coś pod 2000, przy czym jeśli chce nauczyć się grać na pianinie, to nie ma sensu inwestować w keyboard, który ma miliard funkcji kompletnie nieprzydatnych pianiście, a które powodują, że kosztuje ile kosztuje.

Ja uważam, że najlepiej kupić używkę keyboard za ~200 zł i zobaczyć, czy ma się cierpliwość do tych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomtom666: A polecisz coś z używek, które można dostać za te parę stówek? I na co zwracać uwagę? Ofc wiem że dynamiczna klawiatura to must have a co poza tym? Mam na chacie jakiś stary keyboard casio ale nie ma nawet dynamicznej klawiatury, gra koszmarnie i nadaje się tylko na rozbiór na części XD.
@Anon223: nie ma co polecać, bierz co jest akurat dostępne w okolicy i jest w dobrym stanie. Tych modeli jest kilkadziesiąt i niewiele się różnią. Ważne żeby miał klawiaturę reagującą na siłę nacisku, jako-taką polifonię (czyli ile klawiszy można nacisnąć naraz zanim kolejny przestanie być słyszalny) i pedał. Pedał i polifonia razem się zgrywają, bo w niektórych kawałkach wciskasz pedał (więc jest tak, jakbyś każdy naciśnięty klawisz trzymał, nawet jak go