Wpis z mikrobloga

@Bioenergoterapeuta: a tak wracając do wota - arty to nadal support w postaci stunnowania i T9-10 biją po max 600? Da się grać bez tych obligacji(czy tam innych buffów) i jakichś dziwnych premek z nie wiem co tam macie twierdz czy jakichś kampanii (pamiętam że coś były jakieś dziwne misje na 3 czołgi na początku).
@MalpkaJeanPaul: Były lekko zrebalansowane i teraz większość art ma HE ze stunem ale mniejszym dmg, HE z większym dmg bez stuna i AP. Nadal bywają irytujące, ale rzadko kiedy trafiają się 3 na team w jednej bitwie, bo wprowadzili jakiś limit 2 na team (z możliwością wylosowania 3, jeśli klikacz czeka zbyt długo w kolejce do bitwy). A czy w wot da się grać? Ano da się, da się nawet czerpać
@Bioenergoterapeuta: jak być dobrym graczem?:D mam ok 2200 wn8 z troche lepszym recentem, ale gram dość nie równo. jakieś dobre rady żeby być bliżej 3k? nie chodzi mi, żeby boostować na 3-4k jednym czołgiem, ale ogólnie na każdym czołgu być "fioletowy".

jak podeślę link do stat to dasz jakieś rekomendacje (czy tzreba 5zł?) :D
@Potezny_Mazur: Taki najbardziej husarzowy z husarzowych - zwykłe hp, zwykłe turbo i fioletowy dosyłacz. ʕʔ Przy czym ja tak realnie to go markowałem przez ostatnie 40-50 bitew, bo wcześniej (ze 3 lata temu) byłem trochę HTkowym dzbanem i ledwo 3k dpg na nim przekraczałem. XD
@pucha85: https://www.tomato.gg/stats/EU/losing_my_life_again=577962622

Zdecydowanie za szybko się wywalasz. Po wyspotowanych czołgach widać, że grasz zbyt agresywnie. Różnica między win ratio, a % przetrwań wynosi około 20% u najlepszych graczy. Reasumując graj ostrożniej, zobacz sobie jak grają gracze pokroju dakillzora czy iyouxina. Przede wszystkim szanują HP i wiedzą kiedy jest dobry moment na taktyczny odwrót. W wocie nie ma bonusu za bohaterską postawę niczym Rejtan. Wzrost skilla przychodzi wraz z doświadczeniem i wyciąganiem
@Bioenergoterapeuta: ok, być może to przez brak cierpliwości - zwykle jadnę na 1 linię. Gdy próbuję grać lekko z tyłu to zwykle mam wyniki dużo gorsze niż jak jestem z przodu. dzięki za tip, postaram się nie ginąć :)
@pucha85: Agresywna gra na ogół się opłaca, o ile wiesz kiedy się wycofać. Wiadomo że czasami wyjedzie jakiś yolopluton i siłą rzeczy zginie się marnie. Popatrz też sobie jakieś poradniki na YT na szybki przestrzał w pierwszej fazie bitwy, czasami da się zrobić kilka strzałów za free w dojeżdżające czołgi, choć takich map jest coraz mniej.