Wpis z mikrobloga

@Sepia ciekawe czy w komentarzach już się ktoś zesral że hurr on pracuje to musi tak wiercić i jak ci się nie podoba to się przeprowadź do domku Durr ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

O jeszcze nikt się nie zersral. Ale spokojnie na pewno to nastąpi ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Sepia: e co to jest, z respektowaniem ciszy nocnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie sąsiad zaczął napierdzielać udarem o 1:00 w nocy i jak poszedłem mu zwrócić uwagę to usłyszałem: "muszę to dzisiaj skończyć" :D
@Sepia: niestety mam z tym doświadczenia. Jeden #!$%@? zaczynał punkt 6 rano i jechał tak do 10-11, potem oczywiście cisza i o 19 powrót króla. Raz mu się coś #!$%@?ło to zaczął o 5 rano. I tak przez trzy miesiące.
Inny z kolei wymyślił że 12 w nocy to idealny moment na to by poskręcać meble, na szczęście się opamiętał jak postukałem w rury (blok z tak cienkimi ścianami że słyszałem
@SweterWPaski: też #!$%@?, też znam... w jednym mieszkaniu miałam takich, co jak zapuścili basy, to mi się sama herbata w kubku mieszała xD
I jeszcze w każdym bloku trafiam na psa, który szczeka dniami i nocami - w dwóch z czterech przypadków był to maltańczyk, więc teraz pałam nienawiścią do tych małych białych ku...dłaczy