Wpis z mikrobloga

Szalom Mirasy,

Jako posiadasz xboxa serii s potrzebuje opinii co wybrać? Bo moja luba na „Mikołajki” chce kupić mi gierkę. I rozważam między dwoma tytułami. Co według Was wybrać?

1. Trylogia Mafii

Lub

2. Ghost Recon Breakpoint

#gry #xboxseriesx #xbox
  • 30
@WilliamKid: Wszystko zależy od tego jakie co lubisz. Mafia to singlowa i w miarę liniowa gra skupiona na fabule. Z kolei Breakpoint to wielka piaskownica w sporym otwartym świecie. Breakpoint na premierę był przeciętnie oceniany, ale teraz to dobra gra. Ubisoft przez te parę lat sporo rzeczy w niej poprawił i dodał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie no, 1 & 2 fajne, trzecia do śmietnika


@glos_zenady: Ja się dobrze bawiłem, mimo powtarzalności. A długo się wstrzymywałem czy zagrać właśnie przez takie rozbudowane opinie jak Twoja :D
@Desolator: No właśnie mam AC Valhalle i mnie chyba męczy ta turbo wielka mapa i ten otwarty świat. Ogólnie ubisoft się schrzanił. Chyba, że masz coś do polecenia? Ja lubię raczej gry gdzie jest jakaś ciekawa fabuła. Nie ukrywam, że póki co to najlepsza gra jaką przechodziłem była z otwartym światem ale to jest arcydzieło i to był Wiedźmin 3. Nie mniej szukam czegoś fajnego.

Sekiro? Devil May Cry 5? Doradźcie
@Beeercik: ja przeszedłem Wildlands lata wcześniej. I gierka była zacna. Dlatego zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma grami. I mam zagwozdkę. Mafie cz.1 ogrywałem jak miałem z 10 lat. Mafie cz.2 też przeszedłem kiedyś tam. Tylko trójki nie ogrywalem. I te wszystkie gry i tak są na jedno kopyto robione.

Dlatego pytam czy jest jeszcze jakaś gra, która jest po prostu zajebista. Metro? No niestety Stalkera nie wydali.
@WilliamKid: Wildlands niestety dużo lepsze od Breakpoint było. Sam się w nie zagrywalem mocno i dlatego też mimo średnich opinii kupiłem Breakpoint, który okazał się być po prostu gorszą wersja Wildlands. Nawet teraz po patchach, gdy można wyłączyć cały ten lootershooterowy shit i grać z kompanami sterowanymi przez AI gra wciąż jest słaba. Świat jest pusty i sztuczny, absolutnie niczego w nim nie ma poza bazami wroga - zero miast, cywilów
@hippomasaz: Bardzo dziękuje za opinie. O to mi właśnie chodziło. Bo mafie są super od kiedy pamietam ale byłem ciekawy czemu taki hejt na breakpointa jest. Teraz już wiem. No to decyzja podjęta. Mafia wlatuje. Dobrej nocy
@WilliamKid Wiedźmin 3, gta v, red dead redemption, red dead redemption 2, strażnicy galaktyki, forza horizon 5, hades, diablo 3, seria dishonored. Pełno jest fajnych gier pytanie co lubisz i w co już graleś ;)
@Zing: Mam i uważam za super: Rdr 2, Wiedźmin 3, Hitman trylogia, Ace Combat 7, Cyberpunk.

Mam i uważam, że jest średnio: Sniper Elitę 5, AC Valhalla.

Dziś zacznę Mafie.

Myśle nad Sekiro, DMC 5 i Metro.

Dishonored grałem kiedyś - kozak. GTA nigdy dla mnie nie było ciekawe.

Brakuje mi dobrych gier wojennych, taktycznych.