Wpis z mikrobloga

Hej. Jestem nowym graczem fma i trochę nie rozumiem dlaczego moim zawodnikom bardzo spadają umiejętności.
Zacząłem sezon w Wiśle Kraków. Gram stylem gegenpressing 4231. No i zawodnikom 1 składu wzrastają umiejętności po 1 pkt w jednej albo dwóch kategoriach a np. u takiego Mateusza Młyńskiego który jest zmiennikiem i rotuje go z Hugim spadają wszystkie umiejętności i pojedyncze się tylko podnoszą. Prubowałem oglądać jakieś poradniki ale szczerze mówiąc jest tak dużo informacji, że mi się to wszystko miesza. Jesteście mi w stanie dać jakieś mniej skomplikowane rady co mam robić?

#footballmanager
  • 3
  • Odpowiedz
@pawliuczenko trening, zła pozycja, zła grupa mentorska, moze jest poza skladem, moze jest niezadowolony? Moze masz #!$%@? sztab. Poproś najlepszego trenera o raport treningowy na jego temat i asystenta tez.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pawliuczenko: nie przejmuj się tym zanadto bo tak to jest w tej grze. Te zmiany to i tak są o ułamek punktu a nie cały punkt. Możesz zawodnikom ustawiać w treningu indywidualnym konkretne aspekty jakie mają trenować, a rezerwowym ustaw podwójną intensywność treningu to powinno być lepiej. Ponadto liczy się też jakość sztabu, obiektów treningowych i zaangażowanie w trening zawodnika
  • Odpowiedz