Wpis z mikrobloga

Dla osoby która pomoże mi rozwiązać problem wysyłam 20 zł polskich blikiem.

Dell vostro 5502 + lg ul850W - problem jak na zdjęciu, szary + artefakty

Połączone poprzez USB - C

od razu piszę: nie wina kabla, nie monitora, nie wejścia w monitorze ani wejścia w laptopie ani karty graficznej. Sprawdzane na innym kablu, na innym monitorze, na innym laptopie.

Jak podłączę to jedna na 15 prób połączy dobrze i ekran działa bez żadnych zastrzeżeń na pełnej rozdzielczości z odświezaniem 60hz dopóki go nie uruchomię ponownie/nie zresetuję lapka.

Sprawdzałem wszystkie możliwe sterowniki, aktualizowałem bios, sprawdzałem wszystkie rozdzielczości i odświeżania jakie są dostępne - NIC!!

nie mam już pomysłu.

#pytanie #informatyka #komputery #pomocy #rozdajo #monitory
WolfSky - Dla osoby która pomoże mi rozwiązać problem wysyłam 20 zł polskich blikiem....

źródło: comment_1670266090ZRuNoLJZyEM9CLdh5uVlAA.jpg

Pobierz
  • 50
@WolfSky: Czy jest jeszcze na gwarancji? Czy narzędzie testowe nie wykrywa żadnych problemów? Czy sprawdziłeś na innym zasilaczu (laptopa)?
@WolfSky: no to skoro na linuxie wszystko działa to zmień system na linuxa. ja siedzę już pół roku i nie narzekam, profesjonalne programy da się z wine'a odpalić w 99% przypadków (podobnie jak gry na Protonie)
@banita50000: Bez różnicy, to nie jest wina kabla ani gniazda, mógłbym resetować komputer 10 razy i efekt byłby taki sam, za którymś razem zaskoczy.

@F2f9TkqT5b: Sprawdzałem, na innym laptopie 100 razy połącze i 100 razy działa bez problemu.

@PiotrX1: N @F2f9TkqT5b: o na 99,9% to wina sterowników ale co mam zrobić skoro pobieralem wszystkie możliwe?

Dodam, że jak go podłączę to ekran gaśnie (to normalne) zapala się i