Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafal_13: 120dni, poinformował o małej obsuwie, nie mam o to pretensji - to raczej goście naciskają jakoś od początku września z pytaniami DZIE FOTKI SĄ ( ͡º ͜ʖ͡º) jak zabierałam się za organizacje to myślałam, że będą po miesiącu, dwóch - dlatego ostrzegam innych
@KopecyFan: 400 bylo w umowie, doplata za całą reszte wynosila 10%. Nie chcielismy video, a mamy ogromną rodzine - same zdjecia ze ścianki 'w parach' z rodziną i przyjaciólmi to prawie 100 ( ͡° ͜ʖ ͡°) żal bylo nie doplacic tych 10%, zwlaszcza, ze fotograf bardzo utalentowany
@jatylkozapytac

raczej goście naciskają jakoś od początku września z pytaniami DZIE FOTKI SĄ


Trzeba było odpowiadać, wszystkim innym już wysyłaliśmy ale wy
- daliście za mało do koperty
- wyglądacie na zdjęciach na szczury i nie chcieliśmy was obrazić
...

Jak ktos się szykuje do #wesele to warto od razu uzbroić sie w kastet
Interesuję się fotografią. Jest to moje hobby. Weekendowo sobie pstrykam, i raz na kilka miesięcy ktoś mnie poprosi o jakiś mini reportaż. Ostatnio na urodzinach znajomej robiłem zdjęcia na jej imprezie. Było to 150 zdjęć wybranych z około 400. Jako, że jest to moje hobby to robię to z przyjemnością ale te 150 zdjęć mnie tak wykończyło, że myślę, że do tych 1600 zdjęć bym podchodził z 15 razy.
@wszystkieNazwyZajete:

zdjecia, ktore zobaczysz raz

więcej niż raz, a nawet więcej, niż 10 je oglądaliśmy, już pomijając te pierwsze seanse jak tylko je dostaliśmy. A Ty mi tu z "pół roku to nic". Jak sie ma staż małżeństwa do tego, że wytknąłeś, że zobaczymy zdjecia tylko raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)?