Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że Michniewicz out. Jeśli rzeczywiście się potwierdzi to, co jest tutaj napisane to dla mnie do #!$%@? #!$%@? jest zarówno grubas jak i Lewandowski i nie chce ich #!$%@? w kadrze widzieć.

Myślałem że ten hajs od Morawieckiego to jest jakaś nietrafiona propagandówka o której się dowiedzieliśmy wszyscy teraz, wraz z kadrą. Byłem przekonany że w takim przypadku, przy tak dużym sprzeciwie społeczeństwa skończy się to w dużej większości na celach charytatywnych, zwłaszcza przez Lewandowskich i resztę topki.

Jeśli serio #!$%@? milioner Lewandowski kłóci się o jakieś drobne dla siebie i to jeszcze przed tak ważnym meczem to niech #!$%@?. To samo Michniewicz, nie dość, że łasy na NASZ hajs to jeszcze oszukuje.

Ja #!$%@? czemu w tym kraju nie może być normalnie. Dlaczego musimy mieć tak #!$%@?ą władzę.

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/awantura-o-miliony-podzielila-kadre-zgrzyt-lewego-i-michniewicza-oto-kulisy/y6ve3cs?%3Futm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sport

#mecz #pilkanozna #polityka #4konserwy
Pobierz PeterGosling - Wygląda na to że Michniewicz out. Jeśli rzeczywiście się potwierdzi to...
źródło: comment_1670246484ri7mRqawm5CfmukmYZA2cX.jpg
  • 5