Wpis z mikrobloga

Od kochanki do koleżanki bardzo bliska droga, albo odwrotnie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@kocham_wykopka: Moje życie tego nie potwierdza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja nic nie zrobiłam, proszę nie generalizować


@kocham_wykopka: Zrobiłaś. Wziełaś i se mieszkasz w Krakowie + masz chłopa. Więc zrobiłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10 lajków na tinderze i na tagu przegryw siedzi (
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Moje też nie ¯\_(ツ)_/¯

Gdzieś między rokiem 2016 - 2018 byłam dostępna dla każdego, teraz to już działa zasada polizane zaklepane i to nie jest moja wina ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Aż sprawdziłam, ja mam 99+ i to też nic nie znaczy, przecież z tymi lajkami nic się nie da zrobić bez premium.

Nie ogarniam tego, czyli lajk to takie pół macha? Po co mi informacja,
  • Odpowiedz
Moje też nie ¯_(ツ)_/¯


@kocham_wykopka: Ale ty nie masz klątwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzieś między rokiem 2016 - 2018 byłam dostępna dla każdego, teraz to już działa zasada polizane zaklepane i to nie jest moja wina ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kocham_wykopka: Twoja, nie musiałaś dawać się zaklepać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Aż sprawdziłam, ja mam 99+ i
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: 22 lata i bez koleżanek? Imo to też klątwa ( )

Niby nie musiałam, ale jestem podatna na męska dominację i jak powiedział że zaklepał to zaklepał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I co i taka osoba z duża ilością, jest promowana żeby miała jeszcze większa ilość? Bez sensu

No ale nic nie możesz zdobić z tą informacją. Nie wszystkimi babami, ty
  • Odpowiedz
22 lata i bez koleżanek? Imo to też klątwa ( )


@kocham_wykopka: Co byś wolała? Nie mieć koleżanek w wieku 22 lat czy być dziewicą w wieku 22 lat? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niby nie musiałam, ale jestem podatna na męska dominację i jak powiedział że zaklepał to zaklepał ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kocham_wykopka: ej, to nie
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Tutaj nie ma pytania co bym wolała. Wiadome jest to że wole mieć niebieskiego, co nie zmienia faktu że chciałabym czasami być w damskim towarzystwie, a nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tu już nic się nie da zrobić, to już działa jak uzależnienie, nikt mnie z tego nie wyciągnie dopóki sama nie będę chciała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Okej, to ma
  • Odpowiedz
Tutaj nie ma pytania co bym wolała. Wiadome jest to że wole mieć niebieskiego, co nie zmienia faktu że chciałabym czasami być w damskim towarzystwie, a nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kocham_wykopka: Ja nie mam już ani damskiego towarzystwa ani niebieskiego ¯\_(ツ)_/¯ Jestem przegrywem i prawiczkiem. To jest kluntfa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bo jaja się dzieją niesamowicie.

dopóki sama nie będę
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: No nie można mieć wszystkiego. Ty hajsik masz przynajmniej, skoro za ruchanie 500 ziko płacisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A da się to jakoś zboostować?

XD okej, nie widzę sensu tej funkcji w takim razie.

Na sto pro będzie byczku.

Co ci z takiego przelizania, meh, już lepiej jakby ktoś ci lodzika zrobił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
No nie można mieć wszystkiego. Ty hajsik masz przynajmniej, skoro za ruchanie 500 ziko płacisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kocham_wykopka: Ale to tak nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ktoś ma hajs czy nie, czy coś jeszcze innego, nigdy nie jest się prawiczkiem. Moja sytuacja jest nienormalna i nie wynika z tego, że "mam coś w zamian" ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: No ale nie masz, czy masz? Mając hajs łatwiej ci będzie przestać być prawiczkiem kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo ja ogólnie stwierdziłam wczoraj, że ty jesteś teraz w #!$%@? wieku na ruchanie. Jesteś za stary żeby złapać się ma etap młodzieńczego ruchania i jednocześnie jesteś za młody, żeby pojawiać się młodym laseczkom jako sugar daddy. Przecież one na pewno mają przedział wiekowy 37-45, a nie
  • Odpowiedz
No ale nie masz, czy masz? Mając hajs łatwiej ci będzie przestać być prawiczkiem kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kocham_wykopka: Tak, tylko ciężko o baby fajne za ten hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież one na pewno mają przedział wiekowy 37-45, a nie jakieś okolice 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kocham_wykopka: Różnie z tym jest. Ale fakt, na
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: gdyby nie niebieski i jakies tam moralne granice, to pewnie byłabym tym potworem z loch Ness. A później złapać jakiegoś poczciwego chłopaka i żyć szczęśliwie ()

Tu akurat nie klątwa. Brodę masz czy ci nie rośnie boy?
  • Odpowiedz