Wpis z mikrobloga

  • 0
@kocham_wykopka noo myślę że bardzo mało kobiet ma rurę w sypialni, chyba że od centralnego ogrzewania. Fajna sprawa, ogólnorozwojowe a i przy okazji niebieski się cieszy
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka: a sry, naprawiałem stół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem też porozmawiać z laskami na tinderze i badoo o nich, bo wczoraj wieczorem założyłem te gówna i zero matchy, nie ma z kim gadać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zaczynam poddawać w wątpliwość nawet to, że ćwiczenia mi coś dadzą.
  • Odpowiedz
Chciałeś rozmawiać z laskami na tinderze o laskach na tinderze?


@kocham_wykopka: nie, chodzi mi o ogólnie o rozmowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet jeśli nie dadzą ci z laseczkami to i tak lepiej być prawiczkiem z dobrą sylwetką, niż po prostu prawiczkiem ()


@kocham_wykopka: Lepiej być martwym prawiczkiem niż żywym prawiczkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
a to nie jest tak, że z kobietami na tinderze nie da się rozmawiać? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kocham_wykopka: no nie da właśnie......

Ale lepiej być martwym prawiczkiem z dobrą sylwetką, niż po prostu martwym prawiczkiem.


@kocham_wykopka: Wtedy to żadna różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie ćwiczenia robisz byczku?


@kocham_wykopka: Na razie tylko podstawowe bez ciężarów. Pompki itd. Stopniowo będę wprowadzał
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: ze mną różowe też nie chcą pisać ( ͡° ʖ̯ ͡°) feel you bro.

Właśnie nie, bo jak już umrzesz to nikt nie będzie wiedział czy zaruchałeś czy nie, nie sprawdzą tego. A jak będziesz miał dobrą sylwetkę to będą myśleć, że byłeś ruchaczem za życia i profit pośmiertny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pompeczki są spoko, ale w sumie nie wiem ile
  • Odpowiedz
ze mną różowe też nie chcą pisać ( ͡° ʖ̯ ͡°) feel you bro.


@kocham_wykopka: Nie musisz z nimi pisać, gorzej jakby niebiescy mieli cię w dupie.

Właśnie nie, bo jak już umrzesz to nikt nie będzie wiedział czy zaruchałeś czy nie, nie sprawdzą tego.


@kocham_wykopka: domyślą się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pompeczki są spoko, ale w sumie nie wiem ile dają
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Chciałabym mieć koleżankę, a żeby mieć koleżankę muszę z nimi pisać. Najlepiej to koleżanki, żeby być normalną dynamiczną różową.


Nie domyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Z 4 na 10 to spory progress, no i 10 już całkiem git jak na początek ćwiczeń. Dla mnie obecnie nieosiągalna ilość.

Nie ma czego żałować. Taki szpagat to pewnie niewygodny będzie i #!$%@? do ruchania, chcę zrobić tylko dla satysfakcji
  • Odpowiedz
Chciałabym mieć koleżankę


@kocham_wykopka: Ja kochanke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma czego żałować. Taki szpagat to pewnie niewygodny będzie i #!$%@? do ruchania, chcę zrobić tylko dla satysfakcji z osiągnięcia, bo dojść w tym nie dojdę.


@kocham_wykopka: #!$%@? z tym szpagatem, dobrze będzie jak jakaś w ogóle mi da....nawet może mieć nogi ściśnięte, obróce ją w drugą stronę w dupe wejdę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Od kochanki do koleżanki bardzo bliska droga, albo odwrotnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Prawie jak gwałt (ʘʘ).

Ja nic nie zrobiłam, proszę nie generalizować

10 lajków na tinderze i na tagu przegryw siedzi (°°

Jak działają lajki na tinderze? Czemu lajk to nie match, czym to się różni?

Plus nie wierze
  • Odpowiedz