Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam mętlik w głowie.
Spotykałem się z laska ponad 4 lata, #!$%@? wiele razy spotykając się z ex, czy odwalając kilka innych akcji zawsze jakoś się dogadaliśmy.
Aż tu nagle przy ostatniej sprzeczce w końcu coś w niej pękło i się zakończył związek, nie prosiłem o przebaczenie zadeklarowałem chęć zmiany, ale boi mi się zaufać kolejny raz, że znów po czasie będzie jak dawniej. Planowaliśmy już zaręczyny.
A teraz mimo ze nie jesteśmy razem, nadal się od czasu do czasu spotykamy, w jakiejś dziwnej relacji bo ani nie jesteśmy znajomymi ani nie jesteśmy w związku, przy spotkaniach wspomina miłe chwile. I co w takim przypadku robić?
Odpuścić całkowicie czy jednak pokazać jej, że potrafię się zmienić?
#zwiazki
#rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638d74e65adff1f3a51a13de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
#!$%@? wiele razy spotykając się z ex, czy odwalając kilka innych akcji zawsze jakoś się dogadaliśmy.

Aż tu nagle przy ostatniej sprzeczce w końcu coś w niej pękło i się zakończył związek


@AnonimoweMirkoWyznania: nie zmienisz się i nie jesteś wart kolejnej dawki zaufania - zresztą to już w niej pękło i dobrze zrobiła. Tacy ludzie jak Ty się nie zmieniają, tylko lepiej się kryją