Wpis z mikrobloga

Czaicie w ogóle, że to nie były mistrzostwa wyjścia z grupy, tylko mistrzostwa świata? Ta drużyna, która po wyjściu z grupy, na tej imprezie wygra wszystkie kolejne mecze, zostaje mistrzem świata. Mam wrażenie, że my w Polsce o tym zapomnieliśmy, a nasi piłkarze o takim celu nawet nie słyszeli. Ja natomiast pamiętam dobrze Mistrzostwa Europy 2004, gdzie tytuł zdobyła Grecja, drużyna na którą totalnie nikt nie stawiał. Ograli wtedy w finale Portugalię, czyli ekipę, która miała w składzie takie gwiazdy jak Ronaldo, Figo, Pauleta, Deco, Maniche i innych. Mam wrażenie, że w porównaniu do np. naszych koszykarzy, którzy ostatecznie zdobyli na ostatnich mistrzostwach Europy 4 miejsce, jest u piłkarzy dużo słabszy mental. A trzeba też przyznać, że nie mamy takich gwiazd w karze jak piłkarze. Wynik natomiast jest dużo lepszy. Powiecie, że wynik piłkarzy i tak najlepszy od 36 lat? No spoko, ale to tylko pokazuje od jak dawna tkwimy w tym bagnie. Ach #szkodastrzepicryja

#oswiadczenie #pilkanozna #mundial #gorzkiezale #polska #koszykowka o siatkówce to już nawet nie wspominam XD
Pobierz pogop - Czaicie w ogóle, że to nie były mistrzostwa wyjścia z grupy, tylko mistrzostw...
źródło: comment_1670229590uSTv4cxbP5saLqN6T0yLv7.jpg
  • 1