Wpis z mikrobloga

Rozmyślam nad zmianą kraju z UK na coś dostępnego dla mnie i mojej kobiety która niestety nigdy w UK nie była więc nie może tutaj pracować i nie mogę znaleźć żadnej dobrej alternatywy...

1. Niemcy - Nie ma opcji żebym dla Niemca pracował, poprostu ni c---a. Nie lubię szwabów.
2. Holandia - Patola, kryzys mieszkaniowy i p------e ceny wynajmu
3. Belgia - podobno belgowie nie są zbyt przyjaźni ale nie wiem czy to prawda
4. Dania - podobno jest problem z wynajęciem mieszkania, konta bankowego i podobno mają chore podatki jeśli chodzi o kupno samochodu
4. Kraje skandynawskie odpadają bo pogoda zbyt depresyjna dla mnie
5. Irlandia to samo co w NL - kryzys mieszkaniowy

Dramat k---a już nie wiem gdzie jeszcze mógłbym pojechać żeby:
1. Dogadać się bez problemu
2. Znaleźć pracę bez najmniejszych problemów tylko z językiem angielskim
3. Jest w miarę normalna pogoda
4. System jest dla ludzi a nie przeciwko im

Opadam z sił ( _)
Chciałem wrócić do polski ale widząc co się dzieje w Polsce naprawdę myślę, że to może nie być dobry pomysł a nie chce dalej żyć sam w UK bez moje ukochanej obok...

#zwiazki #emigracja #uk
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_Rolex: wbrew temu co się czyta na wykopie to w tej naszej Polsce nie jest tak źle zarówno pod względem podatkowym jak i zarobkowym. :) czysto i bezpiecznie na ulicach. Jak człowiek troszkę pojeździ to umie docenić to co ma u siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@Luigi93 ja wiem, że w Polsce nie ma źle. Ale są pewne rzeczy szczególnie w moim zawodzie które odstraszają. Musiałbym zmienić zawód ale nie wpadłem jeszcze na nic co mogło by mi przynieść dobre zarobki i zarówno czerpałbym z tego radość.
  • Odpowiedz