Wpis z mikrobloga

@DrCieplak: nie no za styl szkalować trzeba. Czesław musi sobie uświadomić, że nie samą murarką się żyje szczególnie w spotkaniach gdzie jest się faworytem jak z Arabią. Ale wynik zrobił i ja bym go nie wyrzucał, ewentualną decyzję podjąłbym po stylu w jakim zakwalifikujemy się na EURO (nie biorę innej możliwości pod uwagę)
Ale wynik zrobił i ja bym go nie wyrzucał, ewentualną decyzję podjąłbym po stylu w jakim zakwalifikujemy się na EURO (nie biorę innej możliwości pod uwagę)


@Vayloren: styl będzie tragiczny i co? znowu zmiana trenera przed turniejem żeby nie mógł nic przepracować i potem znowu zrzucać winę na brak czasu czy coś? albo wyjazd robi przed eliminacjami albo niech prowadzi dalej taką padakę i na euro jak zwykle kilka meczów w
@PeterFile: zobaczymy piłkarze wyrazili zdanie jakim stylem chcą grać po dzisiejszym meczu. Myślę, że może ze złej strony zabieramy się za te komentarze pomeczowe piłkarzy. Bo atmosfera w kadrze może być dobra i relacje Czesława z Lewym serio mogą być bardzo dobre. Tylko po prostu nie pasuje im taka taktyka, a niekoniecznie że od razu trener. Dzisiaj Czesław pokazał, że można inaczej i to z mistrzami świata, którzy mają zawodników na
@sufragan: z krychą essasito mordo xD po prostu jakby mbappe nie grał to remis 1-1 i wygrywamy w karnych, a anglikom zrobilibyśmy 2 łemblej, potem portugalie za ten karny błaszczykowskiego, no i na Brazylię to już trzeba uważać bo oni są rzeczywiście mocni.
@DrCieplak mając Lewandowskiwgo, Zielińskiego, Milika, Szczesnego czy też Casha naszym obowiązkiem było wyjście z grupy.
My mamy po prostu lepszych piłkarzy niż Meksyk i Arabia.
Zagraliśmy na tym Mundialu jeden jaki taki mecz z Arabia, którego mimo wszystko nie kontrolowaliśmy xd