Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tymi wezwaniami?
To jakieś jednostkowe przypadki, bład systemu, czy już tysiącami wzywają?
I komu to grozi? Jakiś przedział wiekowy, każdemu jak leci czy był lub nie kiedyś?
Ktoś jest w stanie powaznie odpowiedzieć, poza tym, że jakiś koleś dostał pismo i jest beka?
Co jakiś czas są takie "błedy systemu", najczęsciej ktoś ma jakies powiadominie, że moga mu auto zarekwirować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #polska
  • 19
@text: #!$%@? wie, śmierdzi trochę baitem, trochę prawdą a i trochę gówno prawdą, także mirkować, obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co jakiś czas są takie "błedy systemu", najczęsciej ktoś ma jakies powiadominie, że moga mu auto zarekwirować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@text: Takie powiadomienie to dostałem nawet ja osobiście, że mogą mi zarekwirować sprzęt.

To jakieś jednostkowe przypadki, bład systemu, czy już tysiącami wzywają?


Podobne zawiadomienia dostało od cholery ludzi dookoła okolic Mławy, że aż brakuje rąk do roboty i firmy byłyby paraliżowane - info od mojego
@konrad1: Sam mu mówiłem, że #!$%@? jak mnie od 2-3 miesięcy tak straszy, że coś się u niego dzieje bo losowi ludzie dostają z #!$%@? powołania i obecnie te powołania pojawiły się na wykopie.

Myślałem, że panikuje i mnie nakręca jak to ma w zwyczaju robić, bo mieszka w polsce b i narzeka na pisowski burdel i złodziejstwo dookoła tych turbopisowskich miejscowości.

Nic więcej nie wiem.
@text nawet jak wzywają to ile mogą wezwać? Populacja mężczyzn w wieku 20-40 to u nas około 20% czyli pi razy drzwi 8 mln sztuk. Trzeba to jeszcze przemnożyć przez współczynnik nienadających się i już przeszkolonych, ale to nadal zostaje pula kilka mln. Tutaj piszą, że w tym roku miało to być 48tys, wiele więcej nie będzie.