Wpis z mikrobloga

Poproszę o plusiki dla Pana trenera Michniewicza, szanujesz plusujesz!

- za wyjscie z grupy i duzo emocji nie w dwóch meczach, tylko czterech
- za satysfakcję, że niemiaszki, grający ładny football hehe, oglądali mecz naszej kadry z domu
- za zamknięcie gęb "znafcow" obrażających go na kazdym kroku, dzisiejszym meczem, pokazując, że potrafimy w piłkę
- za zaangażowanie którego nie mogą mu odmówić nawet hejterzy
- za znakomity kontakt z piłkarzami i miłą atmosferę w kadrze

W końcu nie zwalniamy trenera po kilku meczach i dajemy mu szansę na rozwiniecie naszej reprezentacji w kolejnych latach. Zmiana trenera co sezon jest tak samo glupia, jak obrażanie go za wyglad.

Powodzenia Panie trenerze i gratulujemy tego mundialu!!!

Szanujesz-plusujesz

"Minusy tutaj" będą usuwane :)

#polska #michniewicz #mundial #mecz #gruparatowaniapoziomu
Zakimar - Poproszę o plusiki dla Pana trenera Michniewicza, szanujesz plusujesz! 

...

źródło: comment_1670176574X0tGpr1qoECTPrT58ML2Ez.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@jestutaj: i bardzo dobrze :) Już od dawna przyzwyczaiłem się do poziomu wykopu, niestety pamiętam go jeszcze z fajnych czasów, jak na chleb mówiłeś "beb" i niestety nie jest to miłe porównanie
  • Odpowiedz
@Zakimar: gruby zagrał stricte pod stołek, pełen autobus aby wyjść z grupy i zaklepać posadkę bo byście go idioci zwalniali jakby z grupy nie wyszedł a meczem z Francją to potwierdził, zagrali na pełnym luzie i w sumie to go rozumiem i przekonał mnie żeby dać mu szansę, ale Wy będziecie wyli i wyli bo jak on nie mógł grać tak całej grupy xD a wpis plusuje - jedyne zdrowe podejście
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: awansował z grupy, kiedy Niemcy odpadli. zdecydowanie bardziej, wolę oglądać swoją reprezentację taką, jaką ją widziałem, od niemiaszków, którzy odpadli w ładnym stylu :)
  • Odpowiedz
@Podlaski_syrop: dyskusji? Nazywasz dyskusją obrażanie wszystkich, którzy szanują Michniewicza i którym podobał się występ reprezentacji? Ciekawe, ja uważam to za chamstwo i buractwo, które z resztą jak widzę, reprezentujesz
  • Odpowiedz
@Zakimar Ale co ma do tego Michniewicz jak zagrali Niemcy? Ja chciałbym kiedyś zobaczyć reprezentację, która zdobywa medal na turnieju, Niemcy pewnie to zrobią w najbliższych latach.
  • Odpowiedz