Wpis z mikrobloga

Bycie #neet jest niebezpieczne, wpływ dlugotrwałej samotności na mózg jest katastrofalny, od depresjii nawet bo demencje, zanik social skills, powoduję że cieżej jest dołączyć spowrotem do społeczeństwa, nie mówiąc o tym że perspektywa pracy i to tej najcieższej najmniej płatnej po latach neet jest niesamowicie cieżka. Obecna ekonomia to już nie jest walka o lepszy byt to już zaczyna być survival.
#przegryw
  • 11
@randomex58: zanik social skills XD nie musisz neetować żeby nie mieć kontaktu z ludźmi jest wiele prac w których kontakt z ludźmi masz znikomy poza tym skad przekonanie, że neetując zanikająci social skille? broni ktoś chodzić ci do sklepu, na zajęcia czy gdziekolwiek?
@randomex58: Nie mogę się już doczekać tej demencji, bo brak odczuwania = brak odczuwania problemów. Zdolności umysłowe już straciłem, ale "social skills" nie mogłem stracić bo ich nigdy nie miałem, tak samo w społeczeństwie nie byłem.

Obecna ekonomia to już nie jest walka o lepszy byt to już zaczyna być survival.

Owszem, już dawno zauważyłem, że wymagany poziom intelektualny / produktywności fizycznej stale wzrasta, więc takich jak ja będzie coraz więcej.